Turgutlu heyeti, Manisa'da yüzme havuzu görüşmesi yaptı

Turgutlu heyeti, Manisa'da yüzme havuzu görüşmesi yaptı
Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan, Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü ile birlikte geçtiğimiz günlerde Manisa’ya giderek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak ile bir araya geldi.

Ziyarete, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Altan ve Seramiksan Şirket sahibi Bilgehan Demirdöver’de eşlik ettiler.

Turgutlu Belediye Başkanı Orhan, ziyaretle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Ergenekon Mahallesi’ne yapılacak olan Gençlik Merkezi’ne kapalı yüzme havuzu dâhil edilmesi ile ilgili talebimizi geçtiğimiz günlerde Ankara’ya yapmış olduğumuz ziyarette, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesis ve Yatırımlardan Sorumlu Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’e iletmiştik ve talebimiz olumlu karşılanmıştı. Yapılacak havuz ile ilgili proje çalışmalarına başlamadan önce örnek havuzları incelemek üzere Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü ile birlikte Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ettik. Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kapalı yüzme havuzunu inceleyerek Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Mehmet Uçak’tan bilgiler aldık.” (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com