Türk Bayrağı paramparça!

Türk Bayrağı paramparça!
Sakarya’daki binadan taşınan SEDAŞ, direkte Türk Bayrağı’nı bıraktı, bakımsız kalan bayrak kirlendi, yırtıldı, vatandaş tepki gösterdi.

Sakarya’nın Pamukova İlçesi’nde bulunan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İşletme Başmühendisliği, 4 ay önce Geyve İlçesi’ne taşınmasıyla boşaltıldı. Bu taşınma işlemi sonrasında Pamukova ilçesi merkez trafolarının bulunduğu SEDAŞ binasının önünde direğe asılı halde bırakılan bayrak parçalandı.
 
“VATAN SEVGİSİ YOK MU?”
 
Yırtık ve parçalanmış Türk Bayrağı’nı gören vatandaşlar duruma büyük tepki gösterdi. Ay-yıldızlı bayrağın değiştirilmesi veya kaldırılmasını isteyen bazı vatandaşlar, “Koskoca şirket gerekli tüm malzemelerini binadan toplayıp gitti. Türk Bayrağı’nı direkte unutarak parçalanmasına izin verdi. Bu nasıl bir milli ruh, milli irade ve vatan sevgisi” diye konuştu.
 
“GAZİ ÖFKE KUSTU”
 
Manzaraya şahit olan bir gazi ise “Yıllarca Türk Bayrağı’nı dalgalandırabilmek için mücadele verdik. Teröristlerle çatışırken gazi oldum. Fakat yine de bayrağıma sahip çıktığım için gururluyum. Koskoca bir şirket buna nasıl izin verdi. Bizi biz yapan bayrağımızdır” diyerek öfke kustu. Okula giden çocuklar da konuyla ilgili, “Bize bayrağımızı korumamız öğretiliyor. Türk Bayrağı’nı bu hale getirenler utansın” dedi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com