Türk Erkeklerinin Asyalı Kadın Fantezisi!

Türk Erkeklerinin Asyalı Kadın Fantezisi!
'Çekik gözlü, ufak tefek kadınlarla seks yapma hayali' bazılarının hormonlarını fena harekete geçiriyor..

Asyalı kadın fantezisinin yeri mi?

Sadece Türk değil dünya üzerindeki erkek cinsinin çoğunun bir Asyalı kadın fantezisi vardır ki, sebebini anlamaya çalışmak bile benim için zuldür. 'Çekik gözlü, ufak tefek kadınlarla seks yapma hayali' bazılarının hormonlarını fena harekete geçiriyor işte! Uzakdoğu'da, özellikle de Tayland'da, kabuslarımda görsem sabaha dudaklarım uçuk içinde uyanacağım yaşlı başlı adamların kucağında, hem bedeni, hem yaşı küçücük kızları görünce; yaşadığım tiksinme duygusu tarif edilemez.

ELİMDE PATLADI

Bizim Türk firmalarının da bayii gezileri için özellikle Tayland'ı seçmelerinin nedeni tapınak ziyaretleri değil zaten. İşte ben de bugüne; 'Çekik göz, küçük beden merakına Reha Muhtar da kapılmış, Japonya'daki facia ve insanlık dramı ona hatırlata hatırlata yıllar önce öptüğü Japon kadını hatırlatmış' konulu bir yazı döşenecektim ki mevzu elimde patladı. Çünkü dün Radikal'de Sırrı Süreyya Önder bu konuda öyle bir kalem oynattı ki, artık ben ya da bir başkası bu konuda ne yazsak boş olacak, yavan kaçacaktı. Girin internete ve okuyun o yazıyı...

GÜCENMECE YOK

Şimdi ben sadece Reha Muhtar'dan, aşk, sevgi, tutku, seks vs. temalı yazılar yazarken biraz daha serinkanlı ve sakin olmasını rica ediyorum. Bir kere, hayal gücünü çok fazla devreye sokmasın. Abartınca inandırıcılık kalmıyor çünkü. Kumaş ince, insanın içi belli oluyor! Ama tabii en önemlisi, her mevzu 'halvete' bağlanmaz ki be ustacım! Dünyanın yaşadığı en büyük felaketlerinden birini "Yaa Japon dedin de aklıma geldi, bir zamanlar bir Japon kadın öpmüştüm hacı, Allah seni inandırsın..." türü yazılarla anmak, hem insan olana hem de kossskoca gazeteciye yakışmıyor. Gücenmece yok... Neyse ben şimdi susayım da siz S. Süreyya Önder'in "Muhtar'ın billosuyla üzülmesi" başlıklı yazısını okuyun. Gerçekten 10 numara olmuş, ellerine sağlık.

Öncel Öziçer - Sabah

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com