'Türk Futbolcusunu Öpmek Lazım!'

'Türk Futbolcusunu Öpmek Lazım!'
Milli Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink, ilginç açıklamalar yapti...

Yıldız futbolcular varken fazla mesai yapan milli takım sağlık ekibi, genç ve yeni isimlerin çağrıldığı Hollanda maçında işsiz kaldı!

Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, katıldığı bir davette bazı futbolcuların Milli Takım antrenmanlarına sürekli masaj yaptırarak zorla çıktığını söyledi.

Almanya ve Azerbaycan ile oynanan eleme maçlarına tecrübeli ve en bilindik isimlerle çıkan Hiddink, o dönemde kampın daha ilk gününden itibaren fizik tedavinden çıkamayan oyuncular sebebiyle antrenamnda çalışacak futbolcu bulmakta zorlanıyordu.

Hürriyet'in haberine göre Hollandalı teknik direktör, bu durumdan duyduğu rahatsızlığı yanındakilere "Türk futbolcusu çok enteresan. Antrenmana çıkarmak için sürekli çocuk gibi öpmemiz, sevmemiz mi gerek?" diyerek sıkıntısını dile getirdi.

Hollanda ile oynanan, yeni ve genç isimlerin kadroda yer aldığı maç öncesi idmanlar ise çok farklıydı. Ciddi sakatlığı olmayan her futbolcunun antrenmanda hazır bulunması Hiddink'i memnun ederken, tecrübeli teknik adam bu tip oyuncuları takımında istediğine sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com