Türk Hamamında Turiste Pandik!

Türk Hamamında Turiste Pandik!
Antalya'da bir otelin Türk hamamında görevli masör 27 yaşındaki Ö.Ü. hakkında, otelde kalan Finlandiyalı turist 19 yaşındaki Michaela Isakas'a masaj yaparken...

Isakas, geçen yıl Haziran ayında erkek arkadaşı Lucas Dan Alexander ile birlikte tatil için Kemer'deki 5 yıldızlı bir otele geldi. Sevgilisi ile birlikte Türk hamamına giden genç kız masaj yaptırmak isteyince, masör Ö.Ü. tarafından sevgilisinden ayrı bir bölüme alındı. Hayatında ilk kez masaj yaptıran Isakas'ın bikinisini de çıkarttıran masör O.Ü., iddiaya göre masaj sırasında iki parmağını Finlandiyalı genç kızın anüs ve vajinasına sokup çıkartmaya başladı. Ö.Ü. bu durumdan rahatsız olduğunu söyleyen Isakas'ı, 'masajın bu şekilde yapıldığını' ikna etti. Odaya çıktığında bunun erkek arkadaşına yapılmadığını öğrenen turist kız, soluğu poliste aldı.

'MASAJ BU ŞEKİLDE YAPILIR' DEMİŞ
Michaela Isakas, Kemer Cumhuriyet Savcısı Ahmet Altun'a verdiği ifadesinde, şunları söyledi:

"Yüzüstü yattım. Üzerimdeki bikiniyi çıkardı. Bacaklarımdan başlayarak bana masaj yapmaya başladı. Sonra bir anda iki parmağını popoma soktu. Daha sonra parmaklarını anüsümden çıkartıp, vajinama soktu. Parmaklarını vajinamın içinde hareket ettirdi. Ben rahatsız olunca da, 'masaj bu şekilde yapılır' dedi. Daha önce hiç masaj yaptırmadığım için doğru söylediğini düşündüm. Daha sonra erkek arkadaşım ile buluştuğumuzda ona bunu sordum, o bana kendisine masaj yapılırken böyle bir şey yapılmadığını söyledi. Resepsiyona indik ve durumu anlatarak şikayetçi olduk."

'ELLERİM YAĞLIYDI, KAYMIŞ OLABİLİR'
İddiaları reddeden masör Ö.Ü. ise, "Ellerim yağlıydı, biraz kaymış olabilir. Ancak kesinlikle o niyetle bir şey olmadı. Bunlar sigortadan para alabilmek için uyduruyor" dedi.

Antalya Cumhuriyet Savcısı Cafer Tüfekçi ise hazırladığı iddianamede Ö.Ü. hakkında 'cinsel saldırı' suçlamasıyla 10 yıldan az olmamak kaydıyla hapis cezası istedi. Antalya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'ne açılan davada tutuksuz Ö.Ü.'nün yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com