Türk sanat eserleri puzzle oldu

Türk sanat eserleri puzzle oldu
Adore Oyuncak'ın distribütörlüğünü yaptığı, Alman puzzle şirketi Ravensburger Türk Sanat Eserleri puzzle koleksiyonu ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı.

Ünlü ressam Hamit Görele ve Türkiye’nin başarılı fotoğraf sanatçılarından İzzet Keribar’ın eserlerinden oluşan Türk Sanat Eserleri puzzle koleksiyonu ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı.
 
Türkiye’de yerelleşmeye önem veren ve bunun ilk adımı olarak Osmanlı Klasikleri puzzle serisini çıkaran, Dünya’nın en büyük puzzle firması Ravensburger, bu seride yakaladığı başarıyı yeni koleksiyonuna da taşımaktaiddialı.
 
Bu amaçla yola çıkan Ravensburger Türkiye’nin önemli sanatçılarından ressam Hamit Görele ve başarılı fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar’ın eserlerinden oluşan Türk Sanat Eserleri koleksiyonu ile puzzle severlerin karşısına çıkıyor.
 
Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür’ün ev sahipliğinde gerçekleşen basın kahvaltısında fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar ve ressam Hamit Görele’nin oğlu Mustafa Görele, puzzle haline gelen eserleri değerlendirdiler.
 
Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür “Ravensburger’in en yeni serisi olan Türk Sanat Eserleri koleksiyonunu bugün basın mensupları ile tanıştırdık. Bu bizim için heyecan verici bir olay. Ayrıca belirtmek isterim ki Ravensburger ileriki yıllarda farklı sanat dallarına ait motiflerle koleksiyonu genişletmeyi hedefliyor.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com