Türk sevgili İngiliz büyükanneyi dolandırdı

Türk sevgili İngiliz büyükanneyi dolandırdı
50 yaşındaki İngiliz Pat Ekins, bütün mal varlığını 28 yaşındaki Türk sevgilisine kaptırdı.

Daily Mail gazetesindeki habere göre, çocuklarından habersiz İngiltere'deki evini satıp bütün parasını 28 yaşındaki erkek arkadaşına bar açması için veren Pat Ekins, İngiltere'de sokakta kaldı.

3 torun sahibi büyükanne, Marmaris'te tanıştığı erkek arkadaşı İbrahim Halın'a yeni işini kurması için 70 bin Sterlin verdiğini ancak Halın'ın, kısa bir süre sonra ortadan kaybolduğunu iddia etti.

Habere göre, İngiltere'nin Preston kentinde yaşayan Ekins, 4 yıl önce tanıştığı erkek arkadaşını görmek için sık sık Marmaris'e gitmeye başladı. Bir süre sonra eski kocasıyla paylaştığı evini satan Pat, birikmiş parası ile birlikte 70 bin Sterlin'ini genç erkek arkadaşına yeni iş kurması için verdi. Ancak bir yıl içinde parayı geri ödeyeceği sözünü veren İbrahim Halin parayı aldıktan sonra bir daha geri dönmedi.

Marmaris'te beş parasız kaldığını söyleyen Pat, kaldığı daireden de çıkarılınca bir süre berber dükkanında uyuduğunu, arkadaşının gönderdiği parayla İngiltere'ye geri dönebildiğini ileri sürdü. Evine döndüğünde ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan İngiliz kadın, evden de kovulunca parkta uyumak zorunda kaldı.

Zor günler geçirdiğini ancak hepsini atlattığını söyleyen büyükanne şu anda Colchester'daki bir hayır kurumunda çalışıyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com