Türk Telekom kapanacak mı?

Türk Telekom kapanacak mı?
TT Basketbol Takımı Başantrenörü Koray Eş, Kulübün kapanmasının söz konusu olmadığını söyledi.
Türk Telekom Basketbol Takımı Başantrenörü Koray Eş, geçen yazdan bu yana, kulüplerinin kapanacağı yönündeki iddiaların kamuoyunu meşgul ettiğini belirterek, ''Türk Telekom'un kapanması gibi bir durum söz konusu değil'' dedi.
 
Eylül başında yapılan firmadaki üst yönetici değişikliği ile beraber spor kulübünde bazı değişiklikler olduğuna dikkati çeken Eş, ''Başkandan, yönetim kurulu üyelerine varan bir değişim oldu. Şu anki yeni yönetim basketbola çok olumlu bakıyor. Bizi çok fazla destekliyorlar. Yeni yönetim bize bu senenin sonuna kadar gerekli her türlü desteğini vereceğini söyledi'' diye konuştu. 
 
Küme düşme korkusu yok
 
Başantrenör Koray Eş, küme düşme korkularının bulunmadığını belirterek, şöyle devam etti:
 
''Küme düşme korkumuz yok. Biz, maç maç bakıyoruz. Şu anda olduğumuz yer, oraya yakın bir yer ama Olin Edirne maçını kazandığımız anda yukarılara tırmanırız. Ligin 7. sırasındaki takım ile 14. sıradaki arasında sadece 1 galibiyetlik fark var. Şu an ligde üst ve alt sıralar için konuşmak çok erken. Rakip olan takımlar henüz birbirleriyle oynamadılar. Bu haftadan itibaren ligde o tip maçlar olacak. Ligin sıralaması da bence yavaş yavaş belirlenecek.''  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com