TÜRK TELEKOM MALATYA İL MÜDÜRÜ EBUBEKİR ÜNVER:

TÜRK TELEKOM MALATYA İL MÜDÜRÜ EBUBEKİR ÜNVER:
TÜRK TELEKOM MALATYA İL MÜDÜRÜ EBUBEKİR ÜNVER:

MALATYA - Türkiye Telekom Malatya İl Müdürü Ebubekir Ünver, dedi.
Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilciliği’ni ziyaret eden ve Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu ile görüşen Türkiye Telekom Malatya İl Müdürü Ebubekir Ünver, hizmetleri hakkında bilgi de aktardı.
Ünver, “Hedefimiz; müşterimize kesintisiz, kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet vermektir. Bu amaçla 170’e yakın çalışanımız, 50 ye yakın filo araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz telefon, sms ve e-mail gibi çeşitli kanallarla 7 / 24 zaman dilimi hiç fark etmeden sistemde meydana gelen arızaları bize bildirebiliyorlar.
Müşterilerimize sunduğumuz Online hizmet merkezi faaliyetleri ile aynı bankacılıkta olduğu gibi faturalarını, görüşme detaylarını, ödemelerine vb gibi pek çok hizmete ücretsiz ulaşabilmekte ve tesis, nakil talebinde bulunabilmektedir.
Türk Telekom olarak müşterilerimize sunduğumuz konuştukça puan ve sürpriz hediye kazanma imkanı sağlayan kampanyalara da imza atıyoruz.
Müşterilerimize, yılbaşı, bayram ve özel günlerde sabah ve akşam bütün gün boyunca şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM ve 1. Kademe ülkelerle bedava konuşma imkanı sağlıyoruz.
Sabit hat ile Mobil hatlar birbirinin rakibi değil, destekleyicileridir. Örnek olarak, mobil internet erişiminde, sabit hat internet erişimindeki hız ve kesintisiz hizmete ulaşmak her zaman mümkün olmayabilir ve medya, e-ticaret ve e- eğitim gibi uygulamaların hızla geliştiği günümüzde, bant genişliği ihtiyacı gittikçe artmaktadır” ifadelerini kullandı.
“Evlere, işyerlerine Fiber Optik kablo çekimine başlanılmış ve hızla devam etmektedir. Müşterilerimize minimum 20 Mbps hızında Fibernet internet verilmektedir.İlimiz dahilinde yaklaşık bu amaçla 250 km Fiber Optik kablo tesis edilerek, kısım kısım müşterilerimizin kullanımına verilmiştir.2015 yılı sonu itibarıyla Malatya merkezinin tamamının bakır kablodan fiber optik kabloya dönüşümü planlanmış olup, gerekli çalışmalarımız hızla devam etmektedir.
İlimizde sosyal sorumluluk projesi kapsamında internet evleri, Türk Telekom İlk Öğretim Okulu, Türk Telekom Spor kulübü faaliyet göstermektedir” diyen Ünver, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Köy Avantaj tarifelerimizle kırsal kesimde yaşayan müşterilerimize 9,90 TL den başlayan fiatla sabit telefon edinme ve konuşma imkanı verilmiştir.
Özürlü, şehit ve gazi vatandaşlarımıza Sosyal Tarife ile 9,90 TL den başlayan fiyatlarla telefon edinme ve konuşma fırsatı verilmiştir.
22 Mayıs 2012 tarihinden itibaren, ilköğretim, lise, dershane ve üniversiteleri kapsayan okul konum grubundaki ankesörlerde telefon kartları ile yapılacak görüşmelerin ilk 5 dakikası ücretsiz olacaktır. “
Sabit ev telefonlarının akşam 7 sabah 7 sabit telefonlarla ücretsiz görüşme imkanından yararlanmalarını öneren Ünver, vatandaşların Türk Telekom’la ilgili herhangi bir sorunlarını 444 1 444 numaralı telefona bildirebileceklerini kaydetti.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com