Türk Telekom'dan 81 ilde “Türkiye'ye Değer” Projeler

Türk Telekom'dan 81 ilde “Türkiye'ye Değer” Projeler
Eğitim, çevre ve spor alanlarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye'ye Değer kattıklarını belirten yetkililer, Türk Telekom'un 81 ilin tamamında fark yaratacağını vurguladılar. Türkiye'ye Değer buluşmaları ile Türkiye

Eğitim, çevre ve spor alanlarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye'ye Değer kattıklarını belirten yetkililer, Türk Telekom'un 81 ilin tamamında fark yaratacağını vurguladılar. Türkiye'ye Değer buluşmaları ile Türkiye'ye Değer projelerini anlatan Türk Telekom yetkilileri, yedinci toplantılarını Batı 2. Bölgesin'de düzenlediklarini açıkladılar.
Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Türkiye'ye Değer” sosyal sorumluluk projeleriyle 81 ilin tamamında değer yaratıyor. Eğitim, spor ve çevre alanlarında sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlayan Türk Telekom'un, bu projeleri kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlediği, 81 ili kapsayan turun yedinci durağı Batı 2. Bölge oldu.
Türk Telekom Strateji ve İş Geliştirme Başkanı Dr. Ramazan Demir ve Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, Batı 2. Bölge Müdürü İrfan Yıldız Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Kütahya ve Yalova illerini kapsayan Batı 2. Bölge'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda Türk Telekom'un Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği “Türkiye'ye Değer” sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi verildi.
Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Dr. Ramazan Demir, ürün ve hizmetleriyle müşterilerine değer yaratırken, sosyal sorumluluk ve topluma katkı projelerini de aynı mesajla yürüttüklerini belirtti. Demir şunları söyledi:
“2005 yılında sabit hat operasyonları haricinde Avea'nın yüzde 40'lık hissesine sahipken, bugün 8 şirketten oluşan Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri grubu haline dönüştük. 2009 yılında altyapı ve teknolojiye gerçekleştirdiğimiz konsolide yatırım miktarı 2.5 milyar TL'ye ulaştı. 'Bir fark yaratsak yeter Türkiye'ye Değer' sloganı ile yürüttüğümüz çalışmalarımızla da başta eğitim, spor ve çevre olmak üzere birçok alanda toplumsal gelişime destek veriyor, katkı sağlıyoruz. 81 ilde yürüttüğümüz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz geçtiğimiz yıl ulusal ve uluslararası organizasyonlardan 20'den fazla ödül aldı. Türk Telekom Okulları, Türk Telekom Internet Evleri, Türk Telekom Spor Okulları ve E-fatura Ormanları gibi ulusal çapta dev sosyal sorumluluk projelerimiz tüm hızıyla sürüyor”
'TÜRK TELEKOM PROJELERİ BATI 2. BÖLGE'DE FARK YARATIYOR'
Batı 2. Bölge Müdürü İrfan Yıldız, bölgede gerçekleştirilen “Türkiye'ye Değer” projelere ilişkin şunları söyledi: “1.769 arkadaşımızın çalıştığı Batı 2. Bölge kapsamındaki illerde, Türk Telekom Spor Kulüpleri'nde şimdiye kadar 183 sporcu yetişti. Batı 2. Bölge'de halen altı ilde toplam 84 internet evi faaliyet gösteriyor. Bu bölgede bugüne kadar altı e-fatura ormanında 9 bin ağaç dikimi gerçekleştirdik. Batı 2. Bölge sınırları içindeki 1.860 okula Vitamin bağışı yaptık.”
Türkiye'ye Değer hakkında www.turkiyeyedeger.com.tr
Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse insan kaynağına yaptığı yatırımlarla ülkeye katkıda bulunmak ve değer yaratmak için çalışıyor. Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin yaşamına değer katan Türk Telekom, Türkiye çapında hayata geçirdiği tüm sosyal sorumluluk faaliyetlerini “Türkiye'ye Değer” çatı markası altında topladı. Türk Telekom Okulları, Türk Telekom Internet Evleri, Türk Telekom Spor Kulüpleri ve e-fatura ormanları gibi ulusal çapta yürüyen dev sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra Türk Telekom il müdürlüklerinin hayata geçirdiği 150'ye yakın yerel sosyal sorumluluk faaliyeti de “Türkiye'ye Değer” markası altında toplandı. Sosyal sorumluluk yatırımlarını öncelikli olarak eğitim, spor ve çevre alanlarında gerçekleştiren Türk Telekom, hayata geçirdiği projelerle geçtiğimiz yıl 20'den fazla ulusal ve uluslararası ödül kazandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com