Türk yıldıza büyük övgü

Türk yıldıza büyük övgü
Danimarka medyası Alman Milli takımının ünlü oyuncusu Mesut Özil'i göklere çıkardı.
"Almanya'nın sihirli adamı" manşetiyle verilen haberlerde, Danimarka'nın en büyük korkusunun Mesut Özil olduğu yazıldı. Ektsra Bladet gazetesi haberinde, Alman milli takımının Cuma günü yaptığı idmanda Mesut Özil'in yer almadığını dikkat çekerek "Almanya'nın sihirli adamı Mesut Özil Cuma günü yapılan idmanda yar almadı. Onun idmanda yer almaması belki sakatlandı şeklinde kokuyordu. Ancak Danimarka milli takımı ve Danimarkalı taraftarlar, ümitlenmeyi bıraksınlar. Sihirli adam Mesut Özil mutlaka ilk 11'de yer alacaktır. Alman milli takımı teknik direktörü Hansi Flick, haber ajansı AFP'ye yaptığı açıklamada Real Madrid yıldızının Pazar günü Danimarka karşısında ilk 11'de yer alacağını söyledi.

Hansi Blick açıklamasında "Mesut Özil, günü masörlerin odasında geçirdi. Avrupa şampiyonasında bizim için çok koştu, çok mücadele etti. Futbolcularımızı düşünmek zorundayız. Mesut da en çok düşüneceğimiz oyuncularımın aşında geliyor. Bu sadece bir hazırlıktı. Tüm oyuncular Danimarka karşısında hazır olacaklar"dedi.
 
Özil, Danimarka karşısında hazır olsa bile tam gücüyle olamayacak gibi görünüyor. Mesut Özil'in durumu ne olursa olsun sihirli adam Danimarka karşısında ilk 11'de yer alacağı için Danimarka'nın sevinçten bayram edeceği bir durum yok ortada" denildi. 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com