Türkiye Avrupa'yı Müslüman Yapacak

Türkiye Avrupa'yı Müslüman Yapacak
İtalyan manken, Kaddafi'nin kendilerine, “Türkiye'nin AB'ye girmesiyle, Avrupa'da birçok kişi dinini değiştirecek” dediğini söyledi.

İngiliz Guardian gazetesi, Libya lideri Muammer Kaddafi'nin, İtalyan mankenleri Müslüman yapmak için Libya'ya davet ettiğini belirterek bu kadınlardan biriyle röportaj yaptı.

Tam adını vermek istemeyen manken Maria M. (28), Kaddafi'nin, İtalya'daki ajanslarıyla anlaşarak 20 kıza kişi başı 3 bin euro (yaklaşık 6 bin TL) ödeyerek, kendilerini Ekim ayında Libya'ya götürdüğünü anlattı.

Maria M. Kaddafi'nin Libya'da kendilerine İslam'a geçmeleri yönünde telkinlerde bulunduğunu söyledi. Maria, içlerinden ikisinin dinini değiştirmeyi kabul ettiklerini ve onlara “ikramiye” verildiğini tahmin ettiklerini, bu kızlara nakit para, iş ve ev verildiğini duyduklarını belirtti. Maria ayrıca, Kaddafi'nin kendilerine, “Türkiye'nin AB'ye girmesiyle, Avrupa'da birçok kişi dinini değiştirecek” dediğini söyledi.
Kaddafi'nin, Roma'ya gittiği 2009 senesinden bugüne, Libya'ya 6 kere “kültür” gezisi düzenlediği öğrenildi.

Gazeteye konuşan bu gezilerin organizatörlerinden Alessandro Londero ise “bu geziler tamamen kültürel ve sosyal entegrasyon amaçlı. Roma'da bir çok kızı, Libya Kültür Enstitüsü'nde Arapça kurslarına gönderiyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com