Türkiye Ayağa Kalkacak!

Türkiye Ayağa Kalkacak!
İşte Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu'nun Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programındaki konuşması...
Beşiktaş-Bursaspor maçının hakemi Fırat Aydunus'un 'Beşiktaşlı olduğunu ve amigo gibi maçlara gittiğini' söylediği doğrulandı. Çakar, "İbrahim Yazıcı ile Levent Kızıl kavga etmemiş olsaydı, bu maça kimse Fırat Aydınus'u atayamazdı" dedi.

İşte Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu'nun KANALTÜRK'te yayınlanan TELEGOL programındaki konuşması...

Ahmet Çakar: "Eski bir hakem olarak, hakem Fırat Aydınus'un Volkan'ı atmasını bir skandal değil, skandal ötesi olarak görüyorum. İlk yarının son dakikalarında gösterilen kart, Türk hakemliğinin ego seviyesinin nerelerde olduğunu gösteriyor. Hakem bir faul vermiş; bana göre değil. Volkan'ın hareketi hakemi küçük düşürmüş bir hareket değil. Bu hakem bu oyuncuyu neden attı biliyor musunuz? Mahalle baskısından dolayı. Galatasaray-Bursa maçında Volkan atılmadı; Türkiye ayağa kalktı. Hakem 3 aylık olayın acısını bu akşam çıkardı."

Erman Toroğlu: "Pozisyonun uzaktan yakından faulle alakası yok. Fırat Aydınus hata yapıyor. Sık sık 'Ben Beşiktaşlıyım, eskiden amigo gibi maçlara giderdim' gibi açıklamalar yapıyor. Bunları yapmaması lazım. Fırat dakika 90+4'e kadar Beşiktaş'a omuz attı."

İSTEYEREK ATANDI

Ahmet Çakar: "Fırat Aydınus'u bu maça atamak oldukça yanlış bir karar. Erman Toroğlu'nun dediği gibi, 'Ben Beşiktaşlıyım' dediğini ben de duydum. Fırat Aydınus bu maça bilerek isteyerek atanmıştır. Ama 'Beşiktaş kazansın' diye değil. Türkiye'de tüm hakemler bu maçı yönetir ama Fırat Aydınus yönetemez."

Erman Toroğlu: "Ben Ahmet'in son söylediklerine katılıyorum. Adam duruyor duruyor 'Ben Beşiktaşlıyım' diyor."

KAVGAYLA BAŞLADI

Ahmet Çakar: "Ben bir şey daha söyleyeyim de Türkiye ayağa kalksın. Eğer Levent Kızıl ile İbrahim Yazıcı geçen hafta Valencia'da kavga etmemiş olsalardı, bu maça Allah'ın kulu Aydınus'u atayamazdı. Merkez Hakem Kurulu'nun yüreği Fırat'ı bu maça atamaya yetmezdi."
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com