Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde haftanın görünümü

Türkiye Basketbol 2. Liginde haftanın görünümü
Bandırma Kırmızı'yı yenen Darüşşafaka Doğuş, 25. hafta sonunda liderliğini sürdürdü

İSTANBUL (AA) - Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde (TB2L) 25. haftada oynanan karşılaşmalarda Darüşşafaka Doğuş, deplasmanda Bandırma Kırmızı'yı 61-51 yenerek zirvedeki yerini korudu.

TB2L'de 25. hafta karşılaşmalarında alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle:

 

- Sonuçlar

 

İTÜ - Aydem Pamukkale Üniversitesi: 69-75

Vestel - Antalya Büyükşehir Belediyespor: 88-68

Akhisar Belediyespor - Yeşilgiresun Belediye: 80-77

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Gelişim Koleji: 89-80

Ankara DSİ ERA - İstanbul DSİ: 85-79

Maliye Milli Piyango - Pertevniyal: 90-93

Best Balıkesir - Final Gençlik: 73-87

TÜYAP Büyükçekmece Basketbol - Hacettepe Üniversitesi: 102-64

Bandırma Kırmızı - Darüşşafaka Doğuş: 51-61

 

- Puan durumu

 

  Takımlar O G M A Y P
1 Darüşşafaka Doğuş 25 21 4 1885 1618 46
2 Ankara DSİ ERA 25 18 7 2014 1917 43
3 Vestel 25 17 8 2063 1892 42
4 Yeşilgiresun Belediye 25 17 8 1951 1769 42
5 Aydem Pamukkale Üniversitesi 25 16 9 1734 1667 41
6 İstanbul Büyükşehir Belediyespor 25 16 9 2011 1854 41
7 Akhisar Belediyespor 25 15 10 1890 1816 40
8 İTÜ 25 13 12 1882 1936 38
9 TÜYAP Büyükçekmece Basketbol 25 12 13 1808 1725 37
10 Gelişim Koleji 25 12 13 1977 2071 37
11 Best Balıkesir 25 12 13 1725 1765 37
12 Final Gençlik 25 11 14 2026 2043 36
13 Antalya Büyükşehir Belediyespor 25 11 14 1841 1912 36
14 Maliye Milli Piyango 25 10 15 1795 1879 35
15 İstanbul DSİ 25 8 17 1827 1923 33
16 Pertevniyal 25 7 18 1768 1886 32
17 Bandırma Kırmızı 25 6 19 1697 1886 31
18 Hacettepe Üniversitesi 25 3 22 1782 2117 28

 

- 26. haftanın programı

 

14 Mart Cuma:

14.00 Pertevniyal-Best Balıkesir (Kocaeli Çayırova)

14.30 Final Gençlik-İTÜ (Bursa Final Okulları)

18.00 Hacettepe Üniversitesi-Akhisar Belediyespor (Hacettepe Üniversitesi)

15 Mart Cumartesi:

15.00 Yeşilgiresun Belediyesi-Gelişim Koleji (Giresun 19 Eylül)

16.00 Antalya Büyükşehir Belediyesi-TÜYAP Büyükçekmece Basketbol (Antalya Atatürk)

16.00 İstanbul DSİ-Maliye Milli Piyango (Caferağa)

17.00 Aydem Pamukkale Üniversitesi-Vestel (Denizli Gümüşler Vali Recep Yazıcıoğlu)

16 Mart Pazar:

15.00 Darüşşafaka Doğuş-Ankara DSİ ERA (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

16.00 Bandırma Kırmızı-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
  • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
  • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
      • Çok Okunanlar
          Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
          Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
          E-Posta: info@sansursuzhaber.com