Türkiye Finans Kredi Kar Oranlarını Yeniden Düzenledi

Türkiye Finans Kredi Kar Oranlarını Yeniden Düzenledi
Katılım Bankacılığının öncü kuruluşu Türkiye Finans, kredi kâr oranlarını yeniden düzenledi. Türkiye Finans, konut, işyeri, arsa ve taşıt sahibi olmak isteyenler için 12 ay vadeli kredi kâr oranlarını yüzde birin altına indirdi.

Ekonomik krizin etkilerini azaltmak ve piyasaları yeniden hareketlendirmek amacı ile Türkiye Finans kredi kâr oranlarını yeniden düzenledi. Türkiye Finans cazip kredi oranları ile ev, işyeri, arsa veya araç sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Türkiye Finans, konut sahibi olmak isteyenler için 12 ay vadeli mortgage kâr oranını % 0,67'ye indirdi. Türkiye Finans, 60 ay geri ödemeli konut kredisi kâr oranını ise % 1. 30 olarak belirledi. Türkiye Finans, işyeri ve arsa almak isteyenler için de kredi kâr oranlarını revize etti. 12 ay geri ödemeli kredi kâr oranı % 0,72'ye, 60 ay geri ödemeli kredi kâr oranı ise % 1.35'e düşürüldü.

Otomotiv satışlarını desteklemek amacı ile Türkiye Finans'ın başlattığı kampanya kapsamında 0 km. araçlar için 12 ay geri ödemeli taşıt kredisi kâr oranı % 0.77 olarak belirlendi. Taşıt sahibi olmak isteyenlere % 1. 29 kredi kâr oranı ile 36 aya kadar geri ödeme imkânı da sağlanıyor. 

Yenilenen özel kredi fırsatından yararlanarak konut, işyeri, arsa ve araç sahibi olmak isteyenler Türkiye geneline yayılan Türkiye Finans şubelerinden ve www.turkiyefinans.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi alabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com