Türkiye Gazetesi'nin yeni yüzü konuşuluyor

Türkiye Gazetesi'nin yeni yüzü konuşuluyor
Türkiye Gazetesi'nin yeni dönemini, Çırağan Sarayı'nda verdiği bir resepsiyonla kutladı.

Türkiye Gazetesi, büyük bir değişim rüzgarı içerisinde. Gazete, "İşte Yeni Türkiye'nin Yeni Türkiye'si" sloganıyla yeni logosunu ve yeni tasarımını tanıttı.

Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Alper Görmüş ve Yıldıray Oğur gibi isimlerin artık Türkiye Gazetesi’nde yazmaya başlayacağını duyurdu.
 
İhlas Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı A. Mücahid Ören, yaptığı açıklamada "Prensiplerimizden taviz vermeden 43 yıldan bu yana sizlere layık olmaya çalıştık. Enver beyin gazeteyi kurduğu zaman yaşadığı heyecanı bütün çalışma arkadaşlarımızla beraber yaşıyoruz. Kendisini rahmetle minnetle anıyorum. Büyük Türkiye hedefine doğru koşar adımlarla ilerleyen ülkemizde yeni Türkiye’nin yeni Türkiye’sini baştan yazdık. Ülkemizin büyümesine katkı sağlamak için yepyeni bir Türkiye’yle karşınızdayız. Gazetemizin muhtevasını güçlendirmek için yeni arkadaşları aramıza kattık. Ekip çalışması olmasa bugünlere gelemezdik. Türkiye Gazetesi’nin heyecanına ortak olduğunuz için teşekkür ederim, hoş geldiniz." dedi.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com