Türkiye gündeminde bugün neler var? | 01 Şubat 2013

Türkiye gündeminde bugün neler var? | 01 Şubat 2013
Türk medyasının bugün takip edeceği gündem başlıkları şu şekilde olacak…

Gündem | SANSURSUZHABER.COM

 

1- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Beyoğlu Belediyesi Okmeydanı Projesi Tapu Dağıtım törenine katılıyor. (Saat: 13.00)


2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bestekar Sokak’taki Ankara Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katılıyor. (Saat: 13.30)

3-Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Kerpen’de İslam Toplumu Milli Görüş Genel Merkezi ile akşam yemeğinde bir araya geliyor.

4- İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vilayetler Evi’nde 81 ilin valisi ile seçimlerin huzur ve güven ortamında geçirilmesi için alınacak tedbirleri görüşmek üzere bir araya geliyor. (Saat: 10.30)

5- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen seçim bürosu açılışına katılıyor. (Saat: 13.00)

6- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ocak Ayı İhracat Rakamlarını Gaziantep'te düzenlenen basın toplantısı ile açıklıyor. (Saat: 15.00)

7- Orman ve Su İşleri bakanı Veysel Eroğlu, Girne’de “İçmesuyu Arıtma Tesisi”nin temel atma törenine katılıyor.

8- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Aşıroğlu Köprülü Kavşağı’nın tanıtımına ve Gebze Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılıyor. (Saat: 14.00/19.00)

9- MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, MHP Ankara İl Başkanlığı’nın Hacı Bayram Cami’nde Cengiz Akyıldız için düzenlediği Mevlid-i Şerif’e katılıyor. Çorumlularla toplantıda bir araya geliyor. Hacı Bayram Veli Sevenler Derneği’ni ziyaret ediyor. Hasköy Seçim Bürosu’nun açılışına katılıyor. (Saat: 12.00-21.30)

10- Deloitte’un 2014 Küresel Havacılık ve Savunma Sanayi Görünüm raporu yayınlandı.
-Rapora göre küresel savunma sanayi sektörü düşüş gösteriyor. Bunun nedeni, başta Irak ve Afganistan’da çatışmaların azalması olmak üzere savunma teknolojilerinin pahalılığı ve yerel silah üreticilerinin devreye girmesi.

 

Gündem | SANSURSUZHABER.COM

(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com