Türkiye ikincisi öğrenciden Vali Çolak'a ziyaret

Türkiye ikincisi öğrenciden Vali Çolak'a ziyaret
Modern Eğitim Fen (MEF) Kurumları Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışmasında "sanal hareket algılayıcı" adlı çalışmasıyla Türkiye ikincisi olan Bilecik Refik Arslan Fen Lisesi 11. sınıf öğrencisi Aray Arslan, Vali Musa Çolak'ı ziyaret etti

Modern Eğitim Fen (MEF) Kurumları Ulusal ve Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışmasında 'sanal hareket algılayıcı' adlı çalışmasıyla Türkiye ikincisi olan Bilecik Refik Arslan Fen Lisesi 11. sınıf öğrencisi Aray Arslan, Vali Musa Çolak'ı ziyaret etti.
Vali Çolak, Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, okul müdürü Yunus Karaağaç ve öğrenci Aray Arslan'ı kabulünde, disiplinli ve düzenli bir şekilde çalışıldığı takdirde başarılamayacak hiçbir güçlüğün olmayacağını söyledi. Son yıllarda öğrencilerin hazırladıkları projelerde başarılı sonuçlar alındığını ifade eden Vali Çolak, 'Öğrencimiz gelecekte ülkemize yön verecek yöneticisi ve sanayicisi olacak. Sistemli çalışmanın, azim ve gayretin beraberinde başarıyı getirmektedir. Bizim geleceğimizin teminatı, umutları olacaklar. Ülkemizi gençlere teslim edeceğiz, o bakımdan şimdiden iyi çalışmaları ve kendilerini yetiştirmeleri gerekiyor. Yetişmenin yolu da okullarımız ve ailelerimizdir. Programlı bir şekilde çalışılırsa başarılamayacak hiçbir güçlük yoktur. Yarış içerisinde olduğumuz rekabette başarılı olmak için bilgili olmak zorundasınız. Öğrencimizin başarısı bizleri gururlandırmıştır. Öğrencimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com