Türkiye Kupası'nda hakemler açıklandı

Türkiye Kupası'nda hakemler açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası 2. Turu'nda yarın ve perşembe günü oynanacak maçları yönetecek hakemler açıklandı.

Karşılaşmaların programı şöyle:

YARIN

14:30 Patnos Gençlik Spor - Kartalspor (İBRAHİM HALİL İLERİ )
14:30 Bş. Bld Atatürk Torku Konyaspor - Kırıkhanspor ( Sarperbarış Saka)
14:30 Ankaragücü - Iğdır Üniversitesi Spor (EMRE MALOK)
14:30 Orhangazispor - İstanbul BBSK (VOLKAN ALABAŞ)
14:30 Çorum Belediyespor - Adana Demirspor (ABDULKADİR BİTİGEN)
14:30 Ümraniyespor - Kayseri Erciyesspor (ÖZER ÖZDEN)
14:30 İstanbulspor - Kasımpaşa (ONUR KARABAŞ)
14:30 Samsunspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor (ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ)
15:30 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor - Aydınspor 1923 (ÖZGÜR SEPİN)
18:00 Kardemir Karabükspor - Gümüşhanespor (ADNAN GÜNGÖRDÜ)
20:30 Gaziantepspor - Emrespor (ERCAN HELLAÇ)
20:30 Medical Park Antalyaspor - Menemen Belediye Spor (ERBAY ALDEMİR)

27 EYLÜL PERŞEMBE

14:30 Karaman Belediyespor - Bozüyükspor (DENİZ OSAYER)
14:30 Batman Petrolspor - Körfez Futbol Kulübü (OĞUZ KAAN TURAN)
14:30 Kızılcahamamspor - Kütahyaspor (SERDAR BAHÇIVAN)
14:30 Trabzon Kanuni Futbol Kulübü - Sivasspor (BORA BUDAK)
14:30 Tepecikspor - Beylerbeyispor (EMRE KOSİF)
14:30 Polatlı Bugsaşspor - Silivrispor (H.HÜSEYİN YILDIRIM)
14:30 Çankırıspor - Nazilli Belediyespor (SERDAR SÖZLEVİ)
14:30 Gaziosmanpaşa - Bayrampaşa (HARUN YÜCEDAĞ)
14:30 Uşak Belediye - Denizli Belediyespor (CİHAN BURGAN)
14:30 Bandırmaspor - Kilimli Belediyespor (SERTAN BAKAN)
14:30 Manisaspor - Kayseri Şekerspor (ÖZKAN ÇELİKER)
14:30 Ankara Demirspor - Sanica Boru Elazığspor (SİNAN CEM İYİHUYLU)
14:30 Gaziantep B.Ş. BLD.SPOR - Keçiörengücü (BÜLENT ÇENET)
14:30 Darıca G.Birliği - Kırklarelispor (MURAT ORHAN)
14:30 Denizlispor - Dardanelspor (HAKAN AKMISIR)
14:30 Arsinspor - Bucaspor (MUSTAFA YILMAZ)
14:30 Boluspor - Yimpaş Yozgatspor (MEHMET EFE)
14:30 Balıkesirspor - İskenderunspor 1967 (ALPER ULUSOY)
14:30 Muğlaspor - TKİ Tavşanlı linyitspor (İBRAHİM SÜSLÜ)
14:30 Fethiyespor - Cizre Basra Spor (ÖZGÜR AYGÜN)
14:30 Turgutluspor - Belediye Bingölspor (KERİM DEVECİ)
14:30 Kahramanmaraşspor - Sakaryaspor (BURAK CEM TAHİROĞLU)
14:30 Alanyaspor - Yeni Malatyaspor (İBRAHİM BÜLBÜL)
14:30 Tokatspor - Hatayspor (ÇETİN TOPUZ)
14:30 Anadolu Selçukluspor - Pendikspor (HASBİ DEDE)
14:30 İskenderun Demir Çelikspor - Ofspor (AHMET EŞREF SARI)
14:30 Eyüpspor - Ünyespor (YAVUZ ÇETİN)
14:30 İnegölspor - Giresunspor (TOLGA ŞİNOFOROĞLU)
14:30 Tarsus İdman Yurdu - Sarıyer (YUSUF YILMAZ)
14:30 Çamlıdere Şekerspor - İstanbul Güngörenspor (DENİZ KÜKREK)
18:00 Göztepe - Gölcükspor (ALİ ZAĞLI)
18:00 Adanaspor - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor (EMRE YILDIRIM)
20:30 Mersin İdmanyurdu - Siirtspor (MESUT ÇARIK) (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com