Türkiye'nin CHP'ye ihtiyacı var

Türkiye'nin CHP'ye ihtiyacı var
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 2 gündür devam eden ‘Ortak Çalışma Grubu Toplantısı’nın çok güzel geçtiğini ve yeni yasama dönemine daha güzel hazırlanacaklarını söyledi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu başkanlığında Büyük Anadolu Oteli’nde 2 gündür devam eden Parti Meclisi (PM), Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) ve TBMM Grubu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen “Ortak Çalışma Toplantısı” sona erdi. Toplantının ardından gazetecilere değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, toplantının güzel geçtiğini, güzel görüşlerin ve önerilerin ortaya çıktığını söyledi. 

Yeni yasama dönemine daha güzel hazırlanacaklarını ve toplantıda Yerel Yönetim Stratejileri tartışlarını kaydeden Kılıçdaroğlu, “Belediye başkanları ile Yerel Yönetim Stratejimizi olgunlaştırdık ve tartıştık.Bu konuda da arkadaşların güzel düşünceleri oldu. Bu toplantı şunu ortaya çıkardı. Kendi içinde demokratik söylemlerle eksiklikleri söyleyen, yeni öneriler getiren daha aktif ve daha etkili çalışan bir CHP’nin nasıl parlamentoda egemen kılabiliriz, bunun tartışmaları yapıldı. Sonuçta ortaya çıkan gerçek şu; biz her zamankinden daha fazla çalışmalıyız, çünkü Türkiye’nin CHP’ye ihtiyacı var” diye konuştu.
 
Kılıçdaroğlu, toplantının öğleden sonraki bölümünde Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün ile Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu arasında tartışma yaşandığının belirtilerek, ''Kulkuloğlu ile Aygün arasındaki tartışma tatlıya bağlandı mı'' sorusu üzerine de ''Hiç endişe etmeyin'' yanıtını verdi.
 
Toplantıda, Kulkuloğlu ile Aygün arasında, Aygün'ün daha önce yaptığı bazı açıklamalar nedeniyle gerginlik yaşandığı iddia edilmişti.
 
Öte yandan Kılıçdaroğlu, öğle yemeğini Deniz Baykal ile yedi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com