Türkiye'nin En Büyük Sıkıntısı

Türkiye'nin En Büyük Sıkıntısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Kamil Konya, kentin gelişmesi ve hak ettiği düzeye ulaşabilmesi için işadamlarına büyük görevler düştüğünü söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Kamil Konya, kentin gelişmesi ve hak ettiği düzeye ulaşabilmesi için işadamlarına büyük görevler düştüğünü söyledi. Konya, ayrıca Türkiye'nin en büyük sorunlarının işsizlik ve ekonomik bunalımlar olduğunu da sözlerine ekledi.
Kütahya Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği'ne (KÜSİAD) ziyarette bulunan MHP İl Başkanı Konya, ülke gündemini ve ekonomik durumu değerlendirdi. Partisinin il ve merkez ilçe teşkilatı yetkilileriyle birlikte KÜSİAD Başkanı Mehmet Ceylan ve dernek yönetimini ziyaret eden Konya, Türkiye'nin gündeminde ekonomik durumun olması gerektiğini vurguladı.
Ancak mevcut hükümetin sanal gündemlerle uğraşıtığını dile getiren Konya: “Şu an ülkemizin içinde bulunduğu en büyük sorun işsizlik ve ekonomik sıkıntılar. Buna yoğunlaşmamız gerekirken, farklı şeylerle uğraşıyoruz.
İş dünyasına büyük sorumluluklar düşüyor.
İlimizin kalkınması ve sahip olduğu potansiyelleri değerlendirmesi için işadamlarımızın fedakarlığına ihtiyaç var''dedi.
Konya, sivil toplum kuruluşlarının siyaset üstü kurumlar olduğuna dikkat çekerek, Kütahya'nın gelişmesi adına yapılacak tüm çalışmaları destekleyeceklerini sözlerine ekledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KÜSİAD Başkanı Mehmet Ceylan da, dernek olarak kentin öncelikle bölgede ve ülke çapında; hatta dünyada etkili bir aktör olması adına çaba sarf ettiklerini vurguladı.
Kütahya'nın termal ve tarih turizmi, sanat ve yer altı kaynakları gibi çok sayıda zenginliğe sahip olduğuna işaret eden Ceylan, iş dünyasına hizmet veren bir sivil toplum kuruluşu olarak sorumluluklarının farkında olduklarını kaydetti.(M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com