"Türkiye'nin İşsizlik Açılımına İhtiyacı Var"

"Türkiye'nin İşsizlik Açılımına İhtiyacı Var"
Domokratik Sol Parti (DSP) Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı seçimleri 28 Mart Pazar günü DSP İl Başkanlığı binasında gerçekleştirildi. Seçimlere tek aday olarak giren DSP Merkez İlçe Başkanı Osman Çelik yeniden DSP Merkez İlçe Başkanlığına seçilerek güven

Domokratik Sol Parti (DSP) Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı seçimleri 28 Mart Pazar günü DSP İl Başkanlığı binasında gerçekleştirildi. Seçimlere tek aday olarak giren DSP Merkez İlçe Başkanı Osman Çelik yeniden DSP Merkez İlçe Başkanlığına seçilerek güven tazeledi.
Domokratik Sol Parti (DSP) Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı seçimleri 28 Mart Pazar günü DSP İl Başkanlığı binasında gerçekleştirildi.Seçimlere tek aday olarak giren DSP Merkez İlçe Başkanı Osman Çelik yeniden DSP Merkez İlçe Başkanlığına seçilerek güven tazeledi.Kendisini yeniden DSP Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçen çalışma arkadaşlarına teşekür eden Çelik, Türkiye'nin gerçek dışı gündemlerle oyalandığını belirtti.Siyasetin sadece AKP, CHP ve MHP'den ibaret olmadığını vurgulayan Çelik, Türkiye'nin bütün kurumları ile koordineli çalışan DSP'nin temiz siyaset partisi olduğunu söyledi.
Hükümet tarafından yapılan açılımların Türk halkının işsizliğine bir çözüm üretmediğine dikkat çeken Çelik, mevcut hükümetin asıl ekonomik ve işsizlik açılımı gerçekleştirmesi gerektiğini vurguladı. Türkiye'nin işsizlikte rekora doğru koştuğunu belirten Çelik konuşmasına şöyle devam etti:'Bu hükümet sokaktaki vatandaşını görmüyor mu? İnsanlar açlık ve sefalet içinde hayat mücadelesi verirken, hükümet niye milleti içi boş açılımlarla oyalıyor. Oyasa bu ülkenin tek bir açılıma ihtiyacı var oda kesinlikle işsizlik açılımıdır. Kürt açılımı ve roman açılımı insanların karnını doyurmuyor'.
DSP Merkez İlçe Başkanlığı'na yeniden seçilen Osman Çelik listesini şöyle açıladı.
Asıl üye olarak; Hüseyin Çay, Musa Balım, Halil İşyeyici, Süleyman Durgut, Yusuf Aydınyurt, Ethem Ak, Halil Altın, Behiye Güzel, Okşan Orhan ve Güler Yavuz seçildi. Yedek üyeliğe ise Özcan Uygun ile Muammer Atilay getirlidi
İl Delegelerinin isimleri ise şöyle açıklandı; İsmail Atilay, Rukiye Sakızoğlu, Osman Çelik, Muammer Atilay, Hüseyin Çay, Mehmet Simav, Musa Balım, Fadime Balım, Seher Aydınyurt, Erol Arık, Yusuf Aydıyurt, Güler Yavuz, Gül Atasoy, Gültekin Demir, Fatma Atilay, Mustafa Pak, Sami Atilay, Sadettin Pak, Mustafa Çelik, Şahdi Hanedan, Mustafa Ciçin, Sabahattin Işıntaş, Aysun Doğanay, Elif Çetin, Halil İşleyici, Serkan Sürücüoğlu, Hilal İşleyici, İbrahim Zeren, Özcan Uygun, Ali Tatak, Mustafa Karabulut, Ahmet Batı, Hüzeyin Tosun, Ayhan Ağın, Metin İdacı, Yakup Demir, Halil Akıncı ve Ayşe Gündüz seçildi.(M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com