“Türkiye'nin önünü açacağız”

“Türkiye'nin önünü açacağız”
Kütahya Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) Kütahya milletvekili aday adaylığını açıklayan Özkan Ayvaz, Türkiye'nin terörle mücadelede etkisiz kalındığını, etnik bölücülüğün körüklendiğni veTürkiye'yi bölme modellerinin telaffuz edildiği bu dönemde

Kütahya Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) Kütahya milletvekili aday adaylığını açıklayan Özkan Ayvaz, Türkiye'nin terörle mücadelede etkisiz kalındığını, etnik bölücülüğün körüklendiğni veTürkiye'yi bölme modellerinin telaffuz edildiği bu dönemde Türkiye'nin önünü açmak ve Türkiye'yi kalkındırmak için aday adayı olduğunu açıkladı.

Türkiye'nin terörle mücadelesinde etkisiz kalındığını belirten Ayvaz, Türkiye'de etnik bölücülüğün körüklendiğni,Türkiye'yi bölme modellerinin telaffuz edildiği,ekonomik yapının hızla bozulduğu,ondört milyon insanın açlık sınırında yaşadığı, adalet mekanizmasının güvenleri sarstığı bu dömemde; Milliyetçi Hareket Partisinin milli kimlik ve bölünmez bütünlük konularındaki onurlu duruşunu temsil etmek için aday adayı olduğunu söyledi.
Kütahya'yı harekete geçirmek adına milletvekilliği aday adaylığını kamuoyuna açıkladığını belirten Ayvaz, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“1963 yılında Kütahya'da doğdum. ilk,orta ve lise eğitimini Kütahya 'da tamamladıktan sonra Ankara'da Harita Astsubay Okulu ve iktisat Fakültesini tamamladım.Harita Genel Komutanlığı görevimden emekliye ayrıldıktan sonra özel sektörde Türkiye'nin imarında gerekli olan fotogrametrik harita yapım projelerinin tamamına yakınında çalıştım ve halen çalışmaktayım. Evli ve iki erkek çocuk babasıyım. 2007-2009 yıları arasında MHP Ankara il başkanlığında il yönetim kurulu üyeliğinde bulundum” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com