Türkiye'nin Rotasını Nereye Çeviriyorsunuz?

Türkiye'nin Rotasını Nereye Çeviriyorsunuz?
Saadet Partisi Kütahya İl Teşkilatı; il, ilçe ve belde yöneticilerini eğitimden geçirerek gelecek seçimlere hazırlandıkları Saadet Partisi Kütahya İl Başkanı Ali İhsan Oturak tarafından açıklandı. Oturak, hükümetin Türk halkını açlığa ve sefalete doğru

Saadet Partisi Kütahya İl Teşkilatı; il, ilçe ve belde yöneticilerini eğitimden geçirerek gelecek seçimlere hazırlandıkları Saadet Partisi Kütahya İl Başkanı Ali İhsan Oturak tarafından açıklandı. Oturak, hükümetin Türk halkını açlığa ve sefalete doğru götürdüğüne dikkat çekerek;''Türkiye'nin rotasını nereye çeviriyorsunuz?''dedi.

Ali İhsan Oturak yaptığı açıklamda; eğitim seminerine, genel merkez tarafından görevlendirilen eski milletvekilleri, partinin fikirleri, felsefesi, seçmenle temas, seçim propaganda yöntemi, halkla ilişkiler, teşkilat yapısı, hedefler, projeler, ekonomi yönetimi ve siyasi stratejiler gibi konularda eğitim verdildiğini ifade etti.
Eğitim çalışmalarına Konya eski milletvekili Zülfükar Gazi, Adana eski milletvekili Yakup Budan konuşmacı olarak katıldı.
Saadet Partisi Konya eski milletvekili Zülfikar Gazi Kütahya'da partisinin düzenlemiş olduğu seminerde yaptığı konuşmasında, bütçenin üçte ikisinin faize gittiğini ve 70 milyon insanın hakkının gasp edildiğini söyledi. Gazi, hükümetin yapmış olduğu bu haksızlıklar karşısında Türkiye'de işsizliğin son dönemlerde rekor kırdığını belirterek bu duruma bir çözüm bulunması gerektiğini özellikle vurguladı.
Toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Kütahya İl Başkanı Ali İhsan Oturak, verilen bu eğitimlerle yeni bir döneme girileceğini belirterek, 'Tüm il ve ilçe yönetim kurullarını, hanım kollarımızı ve belde yöneticilerimizi eğitimden geçiriyoruz. Teşkilatın dinamizmi bu programla büyük bir ivme kazanmış olacaktır. Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da çok daha büyük bir heyecan ve şevkle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halkımıza, ülkemizin ve dünyanın gerekçelerini anlatıp, mesajımızı en iyi şekilde ulaştıracağız. Halkımıza iyiyi, doğruyu güzeli faydalı ve adaleti anlatacağız, telkin edeceğiz. İnanıyoruz ki halkımız; doğruyu bulacak ve içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacaktır.' dedi.
Eğitimde beklentilerin üzerinde bir performans sergilendiğini belirten Oturak, çalışmalar kapsamında çok sayıda partilinin eğitildiğini de açıkladı.(M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com