Türkiye'nin Temizlenmeye İhtiyacı Var!

Türkiye'nin Temizlenmeye İhtiyacı Var!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın seçim ofisinin açılışında gündeme damga vuracak açıklamalarda bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu 30 Mart yerel saçimlerdeki sonucu kastederek; Türkiye'nin temizlenmeye ihtiyacı var.Türkiye’nin özgürlüğe, barışa, beraber yaşamaya, ötekileştirilmediği bir topluma ihtiyacı var diyerek seçimin önemini vurguladı. İşte Kılıçdaroğlu'nun gündeme dair önemli açıklamaları...

MANSUR YAVAŞ’A DEDİM Kİ: GEL HALKIN PARTİSİNE
Mansur beyi ben de ilk kez dinliyorum. Güzel şeyler söyledi. Siyasetteki yolculuğunu bilmem. Başarıyı kim gösterirse göstersin hepimiz saygı duyacağız. Ankara’da düzgün siyaset yaptı, herkesin takdirini kazandı. Ona ‘Gel CHP’ye, gel halkın partisine. Beraber ortak mücadele edelim’ dedim.

ANKARA’DA HAVALANINA GİDERKEN AĞAÇLAR 10-15 KEZ DEĞİŞTİ
Geldi, beraber mücadele ediyoruz. Omuz omuza mücadele ediyoruz. Ankara’da ıhlamur ağaçlarının kaça alındığını söyledi. Kul hakkı yiyenden hesap soracağız. Ama hukuk kuralları içinde kalarak.
Dosyaları önüne koyarak, hesabını ver diyerek soracağız. Sen gidip İtalya’dan ağaç getireceksin, havaalanına giderken dikilen ağaçlar 10-15 kez değişiyor. Nereye gidiyor bu paralar?

ANKARA’DA MALI GÖTÜRDÜLER
Çocuklarının hesabını verecek. Onlara ayakkabı kutusu az gelir. Ankara’da malı götürdüler zaten.
İtalya’dan binlerce euroluk ıhlamur ağacını almayacağız, çok daha ucuzunu kendi ülkemizden alacağız. Türkiye’de ıhlamur ağacı mı yok!

DEDİM Kİ SEÇİLDİĞİN GÜN BÜTÜN ANKARALILARIN BAŞKANISIN
Başkan çıtayı koydu. Yüzde 51. Ona dedim ki ‘belediye başkanı seçildiğin gün sen artık bütün Ankaralıların belediye başkanısın. Oy vermesin ya da vermesin. Biz herkesi kucaklarız.’

DOSYALARI KAPATTIRMAYACAĞIZ
Yeni bir siyaset anlayışını inşa etmeye çalıştığımızı söyledim. İçinde bulunduğumuz koşullar sıradan koşullar değil. Hepimiz düşünürdük ama aklımıza gelmedi. Bakanlar Kurulu ve içindeki çete devleti soyuyor. Şimdi hep beraber dosyaların üzerini kapatmaya çalışıyorlar. Kapattırmayacağız.(MCE)

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com