"Türkiye'yi futbola döndürdük"

"Türkiye'yi futbola döndürdük"
Ali Dürüst, Fenerbahçe galibiyetini yorumladı...

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Fenerbahçe'yi güzel bir oyun sonunda 3-1 yendiklerini söyledi.

Dürüst, maçtan sonra yaptığı açıklamada, takımı çok iyi hazırladığı için teknik kadroyu tebrik ederek, "Takımımız sahada basmadık yer bırakmadı. Taraftarımız da çok iyi eşlik etti. En büyük mutluluk veren olay, 3 puandan ziyade ortaya koyduğumuz oyun. Bir de Türkiye'yi tekrar futbola döndürdük. İnşallah bundan sonra yalnız futbol konuşulur" dedi.

Galatasaray'ın uzun bir aradan sonra lider olmasıyla ilgili olarak Ali Dürüst, "Önemli olan sezon sonunda lider olmak. Çok güzel bir futbolla bu geceyi süsledik. Taraftarımız, 50 bin kişi hiç bir olay çıkarmadı, güzel bir futbol gecesi oldu. Derbi galibiyeti nedeniyle çok mutluyuz. Net bir skorla galip geldik. Bu maç bitti artık, hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Gollerin yabancılardan gelmesiyle ilgili bir soru üzerine Dürüst, "Onlara geldi, onlar attı. Daha farklı da olabilirdi" dedi. Diğer yandan Ali Dürüst, maç sonrası Fenerbahçe yöneticilerini stat kapısına kadar uğurladı. Yönetim Kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak ise kazandıkları için son derece mutlu olduklarını belirterek, "Takımımız bugün gerçekten çok iyi oynadı. Hem sonuç hem de futbol bizi memnun etti" dedi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com