Türkmen: Fenerbahçe sünnetçi korkusu salıyor

Türkmen: Fenerbahçe sünnetçi korkusu salıyor
Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen takımının yönetim kurulu ile birlikte yaptığı basın toplantısında, son zamanlarda Fenerbahçe kulübünün havuzla ilgili sözlerine karşı, "Fenerbahçe'de amacın ortalığa sünnetçi korkusu salmak." olduğunu söyledi
Orduspor’un antrenmanlarını yaptığı Durugöl Tesisleri'nde basının karşısına çıkan Türkmen, hiçbir kulübün havuzdan çıkamayacağını savundu; Türkmen konuşmasına şöyle devam etti:
 
“Türkiye Futbol Federasyonu kuruluş ve görevleri hakkında kanun var, statü var, disiplin yönetmeliği var. Sadece Fenerbahçe değil hiçbir kulüp havuzdan çıkamaz. Çıkacağım dediğinde ise, Saraçoğlu’ndaki ilk maçı engellersen sana 350 bin lira ceza keserler. İkinci defa engellersen 350 bin artı iki maç saha kapatma cezası alırsın. Üçüncü defa engellersen 350 bin lira ceza ve -3 puan, daha sonra da statü gereği beşinci maçın ardından seni ligden atarlar. Ankaraspor gibi olursun, bu kadar açık. Bu kadar açıkken bunu söylemek ne? Sünnetçi korkusu salmak.”
 
Türk futbolunda rekabetin de olmadığını savunan Türkmen, "Lig başlıyor Fenerbahçe mi şampiyon olur, yoksa Galatasaray mı deniyor. Böyle lig olmaz. Brezilya’da 20 takım var, 17'si şampiyonluk yaşamış. Rekabetin olmadığı yerde marka değeri olmaz. Rekabetin olmadığı yerde şike de olur, teşvikte olur.” şeklinde konuştu. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com