"Türk'ün Uzayla İmtihanı" başlıyor

"Türk'ün Uzayla İmtihanı" başlıyor
Show TV’nin yeni komedi dizisi ‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’, 21 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümüyle seyircisiye merhaba diyecek.

Tarihteki ilk Türk uzay gemisi uzaya gidiyor. 9 korkusuz Türk astronotun maceraları Çarşamba akşamı başlıyor.

‘‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’’nın senaryo ve yönetmenliğini Tayfun Güneyer yapıyor. Dizinin eğlenceli senaryosunda; uzaya fırlatılan ilk Türk uzay gemisi, ait olduğu istasyona yanaşamayınca ufak bir kaza gerir ve uzayda bilinmeyen bir yere savrulur. Gemi mürettebatının uzay boşluğunda dünyayı bulma çabaları ise seyircisini kahkahaya boğacak.

TANIDIK İSİMLER VAR...

Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ayşe Melike Çerçi, Yonca Oskay, Veysel Diker, Bala Atabek, Feyza Çipa, Bülent Çolak, Mesut Can Tomay, Ünal Yeter, Özge Ulusoy, Turgut Tunçalp, Tuğba Sarıünal ve Selman Ünlüsoy gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Tayfun Güneyer oturuyor.

MÜRETTEBAT HAZIR...

Dizide; Ufuk Özkan ‘Gemi kaptanı Fatih Yıldırım’ rolüyle, Sinan Çalışkanoğlu ‘Lazer topçu subayı Volkan Kurnaz’ rolüyle, Haki Biçici ‘İletişim Subayı Necati Durmuş’ rolüyle, Ayşe Melike Çerçi ‘Halkla ilişkiler subayı Edacan Şen’ rolüyle, Yonca Oskay ‘Çılgın Türk gemisinin 2’nci kaptanı Aslı Gümüş’ rolüyle, Veysel Diker ‘Geminin beslenme subayı Osman Boru’ rolüyle, Bala Atabek ‘Geminin temizlik görevlisi Taziye Boru’ rolüyle ve Feyza Çipa da ‘Geminin laboratuar asistanı’ rolüyle karşımıza çıkıyor.


UZAYLILAR KAÇIRDI

Dizide Ablan’lar isimli gezegende ise daha önce uzaylılar tarafından kaçırılan minibüs şoförü, sevgilisi ve muavini bulunuyor. Bu gezegende, 1970 lerde minibüsüyle kaçırılan ‘Ziya’’yı Peker Açıkalın, Ziyanın aşık olduğu kız olan ‘Alev’’i Özge Ulusoy ve minibüsün muavini olan ‘Namık’’ı Ünal Yeter oynayacak.

İLK TÜRK UZAY EKİBİNİN HİKAYESİ

Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikâyesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız uzay istasyonuna bağlanmak için uzaya fırlatılacak. Yolda kaybolan ekip, dünyayı aramaya başlayacak. Bu uzay yolculuğunda başlarına gelmeyen kalmayacak. Onlar dünyayı ararken ekran başındakiler kahkahalara boğulacak.

GEMİDE HERŞEY VAR

İlk Türk uzay gemisi fırlatma için gün sayıyor. Uzay gemisinin içerisinde; laboratuar, yatakhane, yürüyüş koridoru, mutfak ve kokpit gibi bir çok önemli unsur da mürettebatın kullanımı için hazır durumda. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com