''Turu geçmek kolay olmayacak''

''Turu geçmek kolay olmayacak''
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Hugo Almeida, Braga eşleşmesini Portekiz basınına değerlendirdi...

İsviçre'nin Nyon kentinde bugün gerçekleştirilen UEFA Avrupa Ligi ikinci tur kura çekiminde Braga ile eşleşen Beşiktaş'ta Hugo Almeida Portekiz basınına değerlendirmelerde bulundu.

Portekiz'in Record gazetesine açıklamalarda bulunan Portekizli futbolcu Almeida, Braga'nın zorlu ve güçlü bir rakip olduğunu söylerken, turu geçmek için çok iyi mücadele etmeleri gerektiğini belirtti. Almeida, şöyle konuştu:
 
"Braga, Portekiz'in köklü ve güçlü takımları arasında yer alıyor. Turu geçmek kolay olmayacak. Büyük bir takımla oynayacağız. Ancak biz son 16 takım arasına kalmak istiyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için öncelikle ilk maçta deplasmanda iyi bir sonuç almamız gerekiyor. UEFA'da yolumuza devam etmek istiyorsak önümüze çıkan engelleri tek tek aşmalıyız."
 
Portekiz Milli Takımı'nın eski futbolcularından olan Braga Sportif Direktörü Fernando Couto ise kuradan memnun olduğunu dile getirdi. Couto, Beşiktaş'ın kadrosunda 6 Portekizli futbolcu olduğunu ve yine Portekizli olan Carlos Carvalhal tarafından çalıştırılıdığını bildiklerini de söylerken, turu geçmek için umutlu olduklarını ifade etti.
 
Couto ayrıca, karşılaşmaların şubat ayında oynanacağını ve o tarihe kadar geçecek zamanda Braga adına olumsuz bir durum yaşanmamasını dilediğini sözlerine ekledi. (ERK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com