TÜTAV Termal Otel ihaleyle kiraya verilecek

TÜTAV Termal Otel ihaleyle kiraya verilecek
Kütahya'da, Yoncalı Kaplıcaları'nda mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan TÜTAV Termal Otel, yarın İl Özel İdaresinde İl Encümeni Huzurunda düzenlenecek ihaleyle 10 yıllığına kiraya verilecek.

KÜTAHYA - Kütahya'da, Yoncalı Kaplıcaları'nda mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan TÜTAV Termal Otel, yarın İl Özel İdaresinde İl Encümeni Huzurunda düzenlenecek ihaleyle 10 yıllığına kiraya verilecek.
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, 16 bin 711 metrekare yüzölçümlü arsa ve üzerinde bulunan 2 kral dairesi, 6 süit ve 65 standart oda olmak üzere toplam 150 yatak kapasiteli termal otel ile 20 motel ve 10 aparttan oluşan taşınmazın içerisindeki tefriş malzemeleriyle 10 yıllığına kiraya verileceği bildirildi.
Açıklamada, şöyle denildi:
''12 Ağustos Perşembe günü saat 14.00'te İl Özel İdaresi İl Encümeni toplantı salonunda İl Encümeninin huzurunda yapılacak olan ihale şartnamesi ve diğer evraklar İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürlüğünde mesai saatleri içinde ücretsiz görülebilmekte olup, ancak ihaleye katılacak olan isteklilerin şartname ve diğer evrakları 100 lira TL karşılığında alması zorunludur. Termal otel ve tesisleri ile 20 motel ve 10 aparttan oluşan taşınmazın ve içerisindeki tefriş malzemelerinin yıllık muhammen kira bedeli 270 bin lira olup, geçici teminatı 8 bin 100 liradır. İhaleye katılacak olanlar tekliflerini ve istenilen belgeleri, iç zarf ve dış zarfa koyarak 12 Ağustosta saat 14.00'e kadar sıra numaralı alındı makbuzu karşılığında İl Encümeni Başkanlığına vermeleri gerekmektedir.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com