Tuzla'daki yangın söndürüldü

Tuzla'daki yangın söndürüldü
Tepeören bölgesindeki ''Fasa Kimya'' adlı iş yerinde çıkan yangın, itfaiyenin yoğun çabası sonucu kontrol altına alındı.

Tuzla'daki bir iş yerinde çıkan yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.
 
Tepeören bölgesinde bulunan İstanbul Boya ve Vernikçileri Toplu İşyeri Sanayi Sitesi'ndeki ''Fasa Kimya'' adlı iş yerinde çıkan yangın, itfaiyenin yoğun çabası sonucu kontrol altına alındı.
 
Yangın daha sonra tamamen söndürüldü.
 
Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, olay yerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, yangının, statik elektriklenmeden çıktığının tahmin edildiğini söyledi.
 
''Fasa Kimya'' adlı iş yerinde çıkan yangının, itfaiyenin 1.5 saatlik yoğun çalışmasının ardından kontrol altına alınarak söndürüldüğünü kaydeden Heybet, 'Böylesine büyük bir yangında en büyük tesellimiz, can kaybı olmaması'' dedi.
 
Heybet, bir itfaiye erinin yangın sırasında hafif yaralandığını ve olay yerindeki sağlık ekibinin müdahalesinden sonra görevine geri döndüğünü aktardı.
Yangında ''Fasa Kimya'' adlı iş yeri tamamen kullanılamaz hale gelirken, bitişiğindeki iki fabrikada da alevlerin sıçraması sonucu maddi hasar meydana geldi.
 
Yangında can kaybı, yaralanma ya da mahsur kalma olmadığı öğrenildi. Yangın sırasında fabrikada bulunan işçilerin kısa sürede binayı tahliye ettiği kaydedildi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com