TV Net'ten sola açılım atağı

TV Net'ten sola açılım atağı
TV Net, sosyal demokrat iki ismi, Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır'ı bünyesine kattı.
Albayrak Grubu'nun televizyonu TV Net, sosyal demokrat iki ismi kadrosuna kattı. Gürkan Hacır ve Barış Yarkadaş, TV Net'te program yapmaya başladı.
 
TV NET, sosyal demokrat kesimin tanınmış iki gazeteci; Akşam Gazetesi Yazarı Gürkan Hacır ve Gerçek Gündem.com Genel Yayın Yönetmeni Barış Yarkadaş'la anlaştı.
 
İKİ AYRI GÖRÜŞÜ SAVUNACAKLAR
 
Akşam Yazarı Gürkan Hacır'ın, AKP Milletvekili Mehmet Metiner ile birlikte program yapacağı öğrenildi. ''İki Görüş'' adlı programda Hacır ve Metiner, güncel - siyasal gelişmeleri yorumlayacak. Program pazartesi günleri saat 21.00'de yayınlanacak.
 
MUHALİF'E FARKLI BİR BAKIŞ
 
Barış Yarkadaş ise Yeni Şafak Yazarı Salih Tuna ve aynı gazetenin yazarı Hilal Kaplan'la birlikte ekrana çıkacak. ''Muhalif'' adlı programda, Türkiye ve dünya gündemi masaya yatırılacak. Program perşembe günleri saat 20.45'te başlayacak.
 
YENİ İSİMLER YOLDA
 
TV Net'in önümüzdeki günlerde, sosyal demokrat dünyadan yeni isimleri de kadrosuna katacağı belirtildi. Veyis Ateş'in program müdürlüğüne getirilmesiyle birlikte atağa geçen TV Net'in nisan ayında yeni programlarla izleyicinin karşısına çıkacağı da öğrenildi. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com