TV yıldızları Antalya'da

TV yıldızları Antalya'da
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür ve Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilen Antalya Televizyon Ödülleri'ne katılacak dizi oyuncuları Antalya'ya geldi.

Bu akşam Mardan Palace Otel'de düzenlenecek kokteyl ile başlayacak ve yarın da ödül töreni yapılacak 3'üncü Antalya Televizyon Ödülleri için dizilerin yıldızları Antalya'ya geldi.

Yarışmanın iddialı dizilerinden 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' dizisinin oyuncuları Canan Ergüder, Fatih Artmen, İnanç Konukçu ve Berkan Şal, havalimanında alkışlar arasında karşılandı. Hayranlarını selamlayarak terminalden çıkan oyuncular, dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'nun yarın geleceğini söyledi.

Aynı uçakla fenomen haline gelen 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde oynayan Gürkan Uygun da geldi. İmza isteyen fanatiklerini kırmayan Uygun, fotoğraflarını imzalayarak kendisini bekleyen araca doğru yürüdü. 'Avrupa Yakası' dizisindeki 'Yaprak' karakteriyle tanınan Hale Caneroğlu ve Tolga Karel de kente alan oyuncular arasında yer aldı.

Terminalden ayrılan oyuncular, kendilerini bekleyen özel araçlarla törenin yapılacağı Mardan Palace Otel'e geçti. (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com