Twitter fenomenleri bu programda bir araya geldi!

Twitter fenomenleri bu programda bir araya geldi!
Twitter ve Sosyal Medya yazarları üzerine yapılmış en kapsamlı belgesel programa SPR Medya imza attı.

Yapımcılığını SPR Medya’nın, yönetmen ve editörlüğünü genç televizyoncu Selçuk Özdemir’in üstlendiği TRT Belgesel’de ekrana gelecek olan “Sosyal Medya-Tik”, Türkiye’nin Sosyal Medya anlayışına çok farklı bir pencereden bakıyor.

Twitter’ın en çok okunan yazarlarının yanı sıra, Sosyal Medya’yı farklı şekillerde kullanan ünlü isimlerle yapılmış röportajlardan oluşan “Sosyal Medya-Tik”, Twitter veya Facebook’ta yanlış bilinenleri, bilinmesi gerekenleri ve Türkiye’nin Sosyal Medya’ya bakış açısını masaya yatırıyor.

Programda birbirinden renkli isimlerden görüş alındı.

Sosyal Medya’yı en etkili kullanan isimlerin başında gelen Ceyhun Yılmaz’ın yanı sıra Twitter’ın en tanınmış yazarları @tacikalkavan (Orçun Ortaç), @ceriLevis (Ömür Özdemir), @falanca (Selcan Aydın), @Naferermiş, @İstiklalakarsu @Hayat_Felsefesi (Emre Tuncer), @kutup_zencisi (Oğuz Asma) programda görüşleriyle yer aldı.

Bu isimler dışında Sosyal Medya uzmanları ve sürpriz ünlü isimlerle Sosyal Medya anlayışları üzerine röportajlar gerçekleştirdi.

Yönetmen Selçuk Özdemir, belgeselle ilgili olarak, “Sosyal Medya’nın aslında ne olduğunu ve her internete girenin Sosyal Medya’ya dahil olmadığını anlatan bir belgesel yaptık. Devamı gelecek” dedi.

Belgeselin yapımcısı SPR Medya önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan yepyeni bir komedi dizisine imza atmaya hazırlanıyor. Önemli isimlerin rol alacağı dizi televizyon sektörünü “Ti”ye alan bir yapım olacak… (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com