Twitter Venezuela'yı karıştırdı!

Twitter Venezuela'yı karıştırdı!
Venezuela Meclis Başkanı Diosdado Cabello'nun Twitter hesabından Devlet Başkanı Hugo Chavez'in ölümün eşiğinde olduğu, ordunun yönetime karşı ayaklandığı şeklinde mesajlar atıldı.

Cabello hemen bir açıklama yaparak Twitter hesabının bir süreliğine siber saldırıya uğradığını ve hesabından aslı olmayan mesajlar yayımlandığını söyledi.

Venezuela Meclis Başkanı Diosdado Cabello, twitter hesabının dün bir süreliğine siber saldırıya uğradığını ve hesabından aslı olmayan mesajlar yayımlandığını söyledi.

Venezuela devlet televizyonuna açıklamada bulunan Cabello, twitter hesabının dün bir süreliğine kimliği bilinmeyen kimselerce ele geçirildiğini ve konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini açıkladı.

Cabello'nun twitter hesabından dünyaya yayılan mesajlarda, "Devlet Başkanı Hugo Chavez'in Küba'da ölümün eşiğinde olduğu" ve "istihbarat teşkilatı ile ordudaki fraksiyonların yönetime karşı ayaklandığı" gibi asılsız beyanlar yer almıştı.

Diosdado Cabello, Chavez'in başında bulunduğu Venezuela Birleşik Sosyalist Partisi'nin en etkili isimlerinden biri olarak biliniyor. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com