Twitter'da Kamer Genç depremi!

Twitter'da Kamer Genç depremi!
Japon Milli Günü resepsiyonunda gerginlik yaşanmasına neden olan CHP’li Milletvekili Kamer Genç için Twitter'da linç girişimi başlatıldı.
Japonya Milli Günü resepsiyonunda Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın konuşma yapmasına CHP'li Kamer Genç tepki gösterdi. Bu tepkiden sonra Enerji Bakanı Taner Yıldız’la bir gerginlik yaşayan Genç, sosyal medyada da yandaşlar tarafından günah keçisi ilan edildi. Bakan ve AKP'li vekillerin yanı sıra bazı ünlüler CHP'nin Kamer Genç'i ihtar etmesi gerektiğini yazdılar.

İşte o iletilerden bazıları:
 
“Suat Kılıç: Edeb bir tâc imiş, Nûr-i Hüda’dan; Giy o tâcı emîn ol her belâdan... CHP bu "adam"a haddini bildirsin artık!
 
Nimet Baş : Kamer Genç'in parlamentoya yakışmadığını belirtirken Kamer Genç'in ciddi bir insan olma vasfı noktasında sorunları olduğunu söyledi. Nimet Baş, Genç'in diplomatik bir skandala yol açacak bir tavır içinde olduğunu söyledi. Olayın her yönü ile rezil ve kabul edilemez olduğunu söyledi. Baş,  böyle bir milletvekilinin CHP'ye yakışıp yakışmadığını Kılıçdaroğlu'na sormak gerektiğini söyledi.

Sevilay Yükselir: Kamer Genç bugünkü seviyesizliği Emine Erdoğan’a değil de Selvi Kılıçdaroğlu’na göstermiş olsaydı emin olun bütün feministler ayaktaydı!!!
 
Cem Özer: Kamer Genç’ten ve onun saçmalıklarından artık çok sıkıldım. Eskiden hiç değilse eğlendirirdi.
 
Zeynep Karahan Uslu: Milletin temsilcisi olma sıfatını bu denli tahrip etmek ne sefalet.
 
Veysel Eroğlu: Japonya milli gününde hitap ederken Sn. Emine Erdoğan Hanımefendiye dil uzatan küstah CHP vekili Kamer Genç’i şiddetle kınıyorum.
 
Güldal Akşit: Kamer Genç’in "Kadına yönelik şiddetle mücadele gününü" tam olarak idrak etmesini ümit ediyorum.
 
Abdullah Akadiroğlu: Kamer Genç’in Emine Erdoğan Hanımefendi’ye yaptığı terbiyesizlik, bir insanın ne kadar çukurlaşabileceğinin hazin göstergesidir.
 
Egemen Bağış: Terbiyesiz, küstah CHP’liye anında müdahaleleri için @MevlutCavusoglu & Enerji Bakanımız Taner Yıldız’a teşekkürler.
 
Adem Yavuz Arslan: Tuncelili olsam vekilimin Kamer Genç olmasından utanırdım..
 
Mevlüt Çavuşoğlu: Kamer Genç’e koruma arkadaşlar hak etmediği şekilde insani ve medeni davrandı. "

Tüm bu linç girişiminin yanı sıra, Kamer Genç' destek verenler de Twitter'da varlığını gösterdi. Kamer Genç'in AKP hegomonyasına karşı duruşunu takdir eden Twitter kullanıcıları, CHP'li vekile desteklerini bu şekilde sundular:

Hacı Cavcav ‏@obispoyevski 4 dk
kamer genç akpnin ideolojik hegemonyasını yıkıyor, destek ver

? Duygu Yıldırım ? ‏@dyg_yildirim 1 dk
Vali gavat diyor ses yok, başbakan ulan diyor ses yok Kamer Genç'in tepkisine yalakalar cırlıyor. Ötede oynayın !

Ali Burak ‏@abugurlu 2 dk
Kamer genç'i suclayan gerizekalılar orda bakan dururken konusmayı ağlayıp duran emıne erdoganın yapması aklınıza mantıgınıza yatıyomu 

TC Müge ‏@TCMuge 2 dk
@YZGLLDGN bu utanç Kamer Genç'e değil onu küfür ederek kovan, sarhoşlukla suçlayan Emineye bakan olarak el pençe divan duran T.Yıldıza ait.

Murat Taştan ‏@mtastann 55 sn
Cidden E.Erdoğan hangi sıfatla konuşma yapmış. Kamer Genç haksız da değil bu soruyu sorarken..

Mehmet Özçapkın ‏@mehmetozcapkin 49 sn
Kamer Genç'in ne kadar haklı olduğunu anlamak için yandaşlara bakabilirsiniz. Hepsi saldırıyor fakat sorulan basit soruya cevap veren yok.
(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com