Twitter'da utanç verici 'U' dönüşü

Twitter'da utanç verici 'U' dönüşü
Tufan Türenç'in Akil İnsan çark edişi

Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın listede olduğunu öğrenen Tufan Türenç, U dönüşü yapmaya çalıştı ama..

Kamuoyunda uzun süredir konuşulan Akil İnsanlar Heyeti listesi, dün Başbakanlık tarafından yapılan açıklama sonrası kesinleşti.

63 kişilik listede sanat, siyaset ve medya camiasından önemli isimler var.

"BAŞBAKAN'I RÜYASINDA GÖRENLER HEYETTE"

Terör sorununa çözüm bulunması için atılan önemli adımlardan birisi olan Akil İnsanlar Heyeti, bazı köşe yazarları tarafından sert bir dille eleştirildi. Listenin açıklanmasının ardından bu eleştiriyi yapan isimlerden biri de Hürriyet gazetesi köşe yazarı Tufan Türenç'ti. Türenç, Twitter hesabı üzerinden Akil İnsanlar listesine "Başbakan'ı rüyasında görenlerin hepsi heyette" tepkisini gösterdi."ABİ SENİN PATRON DA LİSTEDE"

Sosyal medyada Akil İnsanlar heyetinin konuşulduğu dakikalarda, Tufan Türenç'in atmış olduğu bu tweet geniş yankı uyandırdı. Sosyal medya kullanıcıları Türenç'e "Tufan abi patronunuzu da almışlar heyete" tweeti üzerine deneyimli gazeteci yaptığı hatanın farkında vararak, Hürriyet'in patronu Aydın Doğan'ın kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ ile ilgili Twitter hesabından "Gerçekten düzgün bir insandır. Gerçekten akildir. TÜSİAD başkanlığında bunu kanıtladı" yazdı.

Türenç, bu çark edişi sonrası bir süre sonra konuyu tamamen değiştirdi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com