Üç Kocayı Aynı Anda İdare Etti!

Üç Kocayı Aynı Anda İdare Etti!
Aynı anda üç erkekle evli olarak, bu hayatı beş yıl boyunca yalanlarla sürdürmeyi başardı...

İngiltere'de Patricia Penrose adlı kadın, farklı evlerde yaşayan üç erkekle evlenip, beş yıl boyunca bu hayatı yalanlarla sürdürmeyi başardı.

 51 yaşındaki Üç çocuk annesi birbirlerinden 65 kilometre uzakta yaşayan iki erkekle ilişki yaşamaya başladı ve İskoç kasabası Gretna Green'de yedi ay içinde ikisiyle de evlendi. Arkadaşlarının ve yakınlarının bundan haberi olmaması için elinden geleni yaptı. Uzun süre evde olmayışını geceleri hemşire olarak çalıştığı ya da bir hastanede kanser tedavisi gördüğü ve ziyaretçi istemediği yalanlarıyla açıkladı.

 54 yaşındaki kocası Edmund Penrose ile evliliği kötü giden Patricia, kurbanlarını yalnız kalpler ilanlarından seçti. Haftanın yarısını Sheffield  iki numaralı kocası 49 yaşındaki kargo şoförü Jim Bell ile geçirdi. Bell daha sonra Patricia'nın kendisi adına hesaplar açtırıp 4 bin sterlinlik borç bıraktığını anlayacaktı.

Üç numaralı koca, 54 yaşındaki marangoz Martin Wright ise Patricia ve kendisi için mortgage kredisiyle 52 bin sterlinlik ev satın aldı. Birlikte seyahatlere gittiler, ama inanılmaz bir şekilde Patricia Martin'in olduğu evde dört yılda sadece iki gece kaldı.

 POLİSE KAYIP BAŞVURUSU YAPINCA...

 Bu süreçte Rotherham'daki kendi evinde kalıyordu. Bir numaralı koca Edmund Penrose, Nisan 2009'da eşinin kaybolduğunu polise bildirdi ve soruşturma sırasında Patricia'nın iki evlilik sertifikası daha ortaya çıktı.

 Çift, 1977'de evlenmişti. Patricia 2002'de internetteki çöpçatan sitesinde iki çocuk babası bir dul olan Bell ile tanıştı. Patricia, kocasından boşandığını, çünkü aldatıldığını ve geceleri hastanede çalıştığı için günlerce eve gelmeyebileceğini söyledi. Hatta bu yalan için bir hemşire üniforması bile satın aldı. İkili Kasım 2004'te evlendi, sokaktan geçen iki yabancıyı şahit olarak gösterdiler. Daha sonra hastanede kanser tedavisi görmesi gerektiğini ve ziyaretçi istemediği yalanını söyledi. Bell hastaneyi ziyaret etti, ama onu bulamadı. Patricia, Bell'i ikna etmeyi başardı. Üç numaralı koca Martin Wright da benzer bir hikaye anlatıyor ve Patricia'nın hapis cezası alması gerektiğini söylüyor.

 Bir numaralı kocanın kayıp olduğunu sanarak eşini aramaya başlamasıyla yalanı ortaya çıkan Patricia, çok eşlilik suçunu kabul etti ve 220 saat kamu hizmeti cezasına çarptırıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com