Ücretsiz sağlık hizmeti!..

Ücretsiz sağlık hizmeti!..
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nin işbirliğiyle “Ücretsiz Sağlık Söyleşileri” adı altında periyodik olarak gerçekleştirilen etkinliklerin bu haftaki konusu "Bel Boyun Fıtıkları" konulu söyleşi olacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nin işbirliğiyle “Ücretsiz Sağlık Söyleşileri” adı altında periyodik olarak gerçekleştirilen etkinliklerin bu haftaki konusu 'Bel Boyun Fıtıkları' konulu söyleşi olacak.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nin işbirliğinde düzenlenen 'Sağlık Söyleşileri' devam ediyor.
07 Mart Pazartesi günü Eskişehir Taşbaşı Kültür Merkezi'nde saat 14.00'de gerçekleştirilecek olan 'Bel Boyun Fıtıkları' konulu söyleşiye isteyen herkes katılabilecek.
Konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamada; 'Etkinlik 7 Mart Pazartesi günü Taşbaşı Kültür Merkezi'nde saat 14.00'te gerçekleşecek. Tüm halkın davetli olduğu katılımı ücretsiz söyleşide Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dr. Ayşe Esra Sırmagül 'Bel Boyun Fıtıkları' hakkında katılımcıları bilgilendirecektir' denildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com