Üçüncü Kez Evlenecek Ama..

Üçüncü Kez Evlenecek Ama..
Zeynep Tokuş, üçüncü evliliğini üniversite aşkı olan Erdem Yılmaztürk'le yapmak istiyor ama sevgilisinin ailesi, bu fikre şiddetle karşı çıkıyor!

BAŞARISIZ İKİ EVLİLİK YAPTI
1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş, istenmeyen gelin ilan edildi! Tokuş, ilk evliliğini 2001 yılında yapımcı Bülent Helvacı ile, ikinci evliliğini ise 2005'te jinekolog Alp Nuhoğlu ile yapmıştı. 2009'da Nuhoğlu'ndan ayrılan oyuncu, bir süre sonra üniversite arkadaşı Erdem Yılmaztürk'le yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

ZEYNEP İKİ ÇOCUK ANNESİ
Mart ayından bu yana flört eden çift, nikah masasına oturma kararı aldı. Ancak Yılmaztürk'ün babası Şakir Bey ve annesi Ümran Hanım; iki evlilik yapıp iki evliliğinden de birer çocuğu olan Tokuş'la, oğullarının evlenmesini istemiyor. Yılmaztürk ise evlilik konusunda kararlı.

* * *

İSTENMEYEN GELİN ADAYI!
1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş; Mart ayından bu yana, üniversite yıllarında büyük aşk yaşadığı Erdem Yılmaztürk'le flört ediyor. İlk evliliğini 2001'de Bülent Helvacı ile, ikinci evliliğini de 2005'te jinekoloğu Alp Nuhoğlu ile yapan Tokuş'un üçüncü kez nikah masasına oturacağı konuşuluyor! Hatta çiftin yakın çevresi, yıllarca kendisine âşık olan, üst üste iki evlilik yapmasına rağmen kendisini bekleyen Yılmaztürk'ün isteği üzerine Tokuş'un üçüncü kez doğuracağını bile söylüyor! Ancak bunları söyleyenlerin bilmediği bir şey var; Erdem Yılmaztürk'ün ailesi bu ilişkiye şiddetle karşı çıkıyor!

BABASI İLİŞKİLERİNİ BİLE ONAYLAMIYOR
Özellikle Erdem Bey'in babası Şakir Yılmaztürk'ün bu ilişkiye kesinlikle onay vermediğini öğrendim. Annesi Ümran Hanım da, oğlunun bu ilişkisine hiç sıcak bakmıyormuş. Bakalım ailesinin tüm muhalefetine rağmen Erdem Yılmaztürk bildiğini okuyup gözünden bile sakındığı söylenen Zeynep Tokuş ile nikah masasına oturacak mı? Sabah

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com