Ufuk Uras'tan 'Kabataş' konusunda Erdoğan'a destek!

Ufuk Uras'tan 'Kabataş' konusunda Erdoğan'a destek!
ÖDP'nin eski genel başkanı, Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi kurucusu- siyasetçi Ufuk Uras'tan Kabataş'ta yeni çıkan görüntülerine ilginç bir yorum geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı eylemleri sırasında Kabataş’ta başörtülü bir kadına eylemciler tarafından saldırıldığını iddia etmişti. 

Kanal D Ana Haber, o görüntüler ulaştı ve dün akşam yayınladı. Görüntülerde Başbakan Erdoğan’ın söylediği gibi bir durumun olmadığı görüldü.

Bu konu üzerine Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi kurucusu- siyasetçi Ufuk Uras, Twitter adresinden “Kabataş görüntüleri üzerine herkes detaylı analizler attırıyor. İyi güzel de, o görüntülerden hiçbir şey anlamayan bir tek ben miyim? Görüntüler o kadar flu ve belirsiz ki lehte, aleyhte olanı değil, olmasını istediğinizi görebilirsiniz” yorumunda bulundu. 

İşte Ufuk Uras'ın o tweetleri:

Kabataş görüntüleri üzerine herkes detaylı analizler attırıyor. İyi güzel de, o görüntülerden hiçbir şey anlamayan bir tek ben miyim?

Görüntüler o kadar flu ve belirsiz ki lehte, aleyhte olanı değil, olmasını istediğinizi görebilirsiniz.

Adi gecen kadinin anlattiklarinin da, karsi iddianin da tartismali oldugunu soyleyene, niye bir tarafi destekliyorsun demek sacma.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com