UGİAD'dan nezaket ziyareti

UGİAD'dan nezaket ziyareti
Uşak Genç İşadamları Derneği (UGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gündüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kısa süre önce Uşak'ta göreve başlayan Garnizon Komutanı İsmail Özcan ile Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Hamdi Ünal Karabeyoğlu'nu nezaket zi

Uşak Genç İşadamları Derneği (UGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gündüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kısa süre önce Uşak'ta göreve başlayan Garnizon Komutanı İsmail Özcan ile Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Hamdi Ünal Karabeyoğlu'nu nezaket ziyaretinde bulundu.

UGİAD yönetimi ilk olarak Alay Komutanı İsmail Özcan'ı ziyaret etti. Alay Komutanı İsmail Özcan Uşak'ta görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği ziyarette UGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gündüz, sivil toplum kuruluşu olarak kamu kurumlarına yardımcı olmaya özen gösterdiklerini söyledi. UGİAD heyeti daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Hamdi Ünal Karabeyoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette ilin sorunları ile ilgili fikir alış verişinde bulunduklarını kaydeden Mustafa Gündüz ve UGİAD üyeleri Başsavcı Karabeyoğlu'na yeni görevinde başarılar diledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com