Uğur Dündar: Başarılıyım ama..

Uğur Dündar: Başarılıyım ama..
Açılış töreninde konuşan Uğur Dündar sitemkar açıklamalarına devam etti.

Bursa'da Müjdat Gezen Kültür, Sanat ve Eğlence Merkezi'nın açılış töreninde televizyondaki başarıları nedeniyle kendisine plaket verilen Uğur Dündar yine sitem etti.

AÇILIŞA ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Bursa'da sanatçı Müjdat Gezen tarafından yaptırılan Kültür, Sanat ve Eğlence Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. Çok sayıda yıldız sanatçının hazır bulunduğu gecede eğitime verdiği katkılardan dolayı Eğitim İş Sendikası Antalya Şubesi tarafından kendisine Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü layık görülen sanatçı Gezen'e ödülünü, CHP Antalya Milletvekili ve eski Genel Başkan Deniz Baykal verdi.

Merkez Nilüfer İlçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda hizmete giren Müjdat Gezen Kültür, Sanat ve Eğlence Merkezi'nin açılışı sanat ve siyaset dünyasından tanınmış birçok kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Geceye CHP Antalya Milletvekili ve eski Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP eski Bursa Milletvekili Onur Öymen, CHP eski İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP eski Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş'in yanısıra gazeteci Uğur Dündar, sanatçı Yıldız Kenter, Emel Sayın, Türkan Şoray, Fatma Girik, Perran Kutman, Zeki Alasya, Levent Kırca, Eşref Kolçak gibi birçok ünlü kişi katıldı.

BAŞARI VE KALİTE ÖDÜLLENDİRİLSEYDİ BEN ŞİMDİ İŞSİZ OLMAZDIM

Müjdat Gezen Kültür, Sanat ve Eğlence Merkezi öğrencilerinin müzik dinletisinin ardından gecede ödül töreni düzenlendi. Gecede televizyon dalında başarılı görülen Gazeteci Uğur Dündar'a Vali Şahabettin Harput plaket takdim etti. Vali Harput, doğru dürüst başarılı bir gazeteci olduğundan dolayı Dündar'ı kutladı. Verilen ödülden dolayı teşekkür eden Dündar, Harput tarafından kendisine sarf edilen övgü dolu sözlerin bir kısmına katılmadığını belirterek, "Çünkü eğer başarılı, kalite ve güven her zaman ödüllendirilmiş ve sevgiye değer bulunmuş olsaydı, ben şu anda karşınızda işsiz bir gazeteci olarak arzı endam etmezdim. Demekki herkes tarafından sevilmiyormuşuz" diye konuştu.

"MÜJDAT ÇOK BÜYÜK"

Kendisinin mutsuz olmadığını ifade eden Dündar, "O kişiler varsın, bizi sevmesinler. Sevgili Müjdat hayatımdaki en eski arkadaşımı kutlamak istiyorum. Sen büyüksen ben büyüğüm diye birbirimize takılırız. Müjdat çok büyük. Benim Bursa ölçeğinde hayallerimi zorlayan sanat, kültür mabedini oluşturduğu için kol kanat gerenlere ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com