UİB'İN YENİ KOORDİNATÖR BAŞKANI ORHAN GENÇOĞLU OLDU

UİB'İN YENİ KOORDİNATÖR BAŞKANI ORHAN GENÇOĞLU OLDU
UİB'İN YENİ KOORDİNATÖR BAŞKANI ORHAN GENÇOĞLU OLDU

Uludağ İhracatçı Birlikleri bünyesindeki 5 birliğin koordinatör başkanı değişti. Yeni Başkan Orhan Gençoğlu olurken, eski Başkan Şenol Şankaya görevine Koordinatör Başkan Yardımcısı olarak devam edecek. ANKARA (ANKA) -Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) bünyesindeki 5 birliğin koordinatör başkanı değişti. Yeni Başkan Orhan Gençoğlu olurken, eski Başkan Şenol Şankaya görevine Koordinatör Başkan Yardımcısı olarak devam edecek.
2010 Haziran ayından bu yana UİB Koordinatör Başkanlığı görevini yürüten Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Şankaya, görevini Koordinatör Başkan Yardımcısı ve Uludağ Meyve Sebze Mamulleri İhracatçıları Birliği (UMSMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gençoğlu'na devretti. Şankaya yeni dönemde Koordinatör Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürecek.
UİB'den yapılan açıklamaya göre devir teslim töreninin ardından konuşan UİB'in yeni Koordinatör Başkanı Gençoğlu, başkanlık döneminde her zaman olduğu gibi yine ihracatçının ve üreticinin yanında olacaklarını belirterek, ihracatçıların yaşadığı her türlü sorunu çözüm için en yetkili mercilere ulaştıracaklarını söyledi. İhracatçıların dünya piyasalarındaki rekabet gücünü koruyabilmesi için var güçleriyle çalışacaklarını kaydeden Gençoğlu, ihracatçılara yeni pazarlar kazandıracak ticaret ve alım heyetleri ile uluslararası fuarlara katılımın yanında, ihracatçıların ufkunu açacak eğitim programları organizasyonları düzenlemeyi sürdüreceklerini dile getirdi. Gençoğlu, koordinatör başkanlığı süresince gerçekleştirdiği tüm çalışmalar için Şankaya'ya teşekkürlerini sundu. Şenol Şankaya da yapılan çalışmalarda desteklerini esirgemeyen başkanlara teşekkür ederek bundan sonraki süreçte Gençoğlu'na başarılar diledi. (ANKA)
(HGS/ZHR) (Ankara)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com