“Ulaşılamayan İhtiyaç Sahibi Kalmasın“

“Ulaşılamayan İhtiyaç Sahibi Kalmasın“
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Hisarcık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın 'Ulaşılamayan İhtiyaç Sahibi Kalmasın Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı' Belediye Düğün Salonunda y
Toplantıda bir konuşma yapan Kaymakam Mustafa Koç,” Bugün sizleri buraya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın yaptığı yardımlarla ilgili olarak çağırdık. Bizler bazı ihtiyaç sahiplerine ulaşamadığımızı, onlarında bize ulaşamadıklarını düşünüyoruz. Önümüz Ramazan ayı, bu ayda vakıf olarak ihtiyaç sahiplerine çeşitli yardımlar yapacağız. Yardımlar bizim en hassas olduğumuz geleneğimizde, göreneğimizde, adetlerimizde ve inancımızda olan bir müessese, dolayısıyla bunun düzgün işlemesini istiyoruz. Yaptığımız yardımların layıkıyla yerini bulmasına gayret gösteriyoruz. Varsa uygulamadaki eksikliklerimiz, ya da bize ulaşamayan ihtiyaç sahipleri ile ilgili neler yapabiliriz bunun istişaresini yapacağız. Zaten biz bununla ilgili bir çalışma başlattık. Bu konuda sizlerin fikrini ve desteğini alacağız. Bu toplantının amacı ilçemizde ulaşılamayan ihtiyaç sahibinin kalmaması olup, mahalleniz veya köyünüzde belirtilen şartlardaki ihtiyaç sahiplerinin vakfımıza bildirilmesi halinde kendilerine en kısa zamanda ulaşılarak ihtiyaçları doğrultusunda yardım yapılacaktır. “ diye konuştu.
Toplantıda daha sonra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın işleyici ve faaliyetleri hakkında vakıf personeli Nurcan Türkdoğan tarafından sinevizyon gösterisi eşliğinde sunum yapıldı.
Toplantıya kurum amirleri, köy ve mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. (İLB)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com