Ulaşım sadece AKP'lilere ücretsiz!

Ulaşım sadece AKP'lilere ücretsiz!
Parası olmadığı için metroya bilet basmadan binen gencin kafası yarılırken, 1 Mayıs'larda, eylemlerde tüm ulaşım yasaklanırken söz konusu AKP mitingleri olunca ulaşım ücretsiz sağlanıyor. Kayseri Belediyesi imkanlarını Başbakan'a destek mitingine sundu.

17 Aralık 2013'de yapılan, şimdilik 3 AKP'li bakan 8 de AKP'li milletvekilinin istifasına neden olan, rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sonrası, Kayseri'de faaliyet gösteren Kardeşlik ve İyilik Platformu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek için "Dik dur eğilme Kayseri seninle" adı altında bir etkinlik düzenledi.

Kayseri Cumhuriyet meydanında düzenlenen etkinliğe, AKP Milletvekilleri Yaşar Karayel, İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Rıfat Yıldırım, AKP İl Başkanı Ömer Dengiz ve vatandaşlar katıldı.

KATILIM İSTENİLEN SEVİYEDE OLMADI

Etkinliğe AKP'li belediyeler tüm desteğini verdi vermesine ama hafta sonu Pazar günü olmasına rağmen vatandaşın katılımı istenilen seviyede olmadı. Bazı ajansların Kayseri temsilcileri fotoğraflarda gördüğünüz kalabalığı (!),  tüm Türkiye'ye 34'KM'lik insan zinciri olarak duyurdu. AKP'li vekiller ve belediye başkanları yapılan açıklamanın ardından etkinliğe destek veren grupla, Sivas caddesi üzerinde yürüyüşe geçti. Söz konusu yürüyüşe katılımın azlığı ise dikkat çekti.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com