Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
"Bize karşı çok ciddi bir mücadele başlattılar. Bu ülkeyi istikrarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Bu ülkeyi işsizler ordusuna, istikrarsız bir adaya dönüştürmek istiyorlar. Partimize ve Başbakanımıza hep birlikte sahip çıkacağız. Hiç fire istemiyoruz"

KONYA (AA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Bize karşı çok ciddi bir mücadele başlattılar. Bu ülkeyi istikrarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Bu ülkeyi işsizler ordusuna, istikrarsız bir adaya dönüştürmek istiyorlar. Partimize ve Başbakanımıza hep birlikte sahip çıkacağız. Hiç fire istemiyoruz" dedi.

Elvan, partisinin Konya'nın Güneysınır ilçesinde Belediye Kapalı Spor Salonu'nda düzenlediği toplantıda, Türkiye'nin çok önemli bir süreçten geçtiğini söyledi.

Ülkenin, AK Parti iktidarında büyük kazanımlar elde ettiğini anlatan Elvan, şöyle konuştu:

"Son 12 yılda AK Parti iktidarı ile özellikle Başbakanımızın önderliğinde, onun kararlı ve dik duruşuyla gerçekten bu ülke siyasi ve ekonomik alanda önemli bir istikrara ve huzura kavuştu. Bizden önceki dönemler gibi kavgaların olduğu, yatırımların durduğu, faizlerin 3 bin, 5 bin ve 7 binlere çıktığı ve Bakanlar Kurulunun aylarca toplanamadığı günleri yaşamıyoruz. Bu ülkede gerçek anlamda yatırım ve hizmet yapılıyor."

"Siz sandığa gittiğinizde oyunuzu verirken, nasıl bir yaklaşım içinde oyunuzu veriyorsunuz?" diye soran Elvan, şöyle devam etti:

"Bana hangi parti hizmet edecekse ben o partiye oy vermek istiyorum diyorsunuz, doğru mu? Biz bugüne kadar halkın partisi olduk. Eğer biz bu kadar güce kavuşmuşsak, bu kadar dik durabiliyorsak, o sizin vermiş olduğunuz güçlü destek sayesinde oldu. Ama tabii ki şunu da söylemeliyiz; sizin istek ve ihtiyaçlarınız teker teker AK Parti hükümeti tarafından gerçekleştirildi. Ne ihtiyacınız varsa, bunların her birini gerçekleştirdik. En iyi irade budur. Yani halkın bir anlamda, gerçek anlamda yönetime sahip olmasıdır. Eğer siz sandığa gidip oyunuzu verdikten sonra 3, 4, 5 yıl birileri sizi kandırırsa, birileri size bir şeyler vadedip, bunların hiçbirini gerçekleştirmezse o zaman milli iradeden bahsetmek mümkün değil. Halkın talebini, sorunlarını dikkate almayan bir iktidar, milli iradeyi temsil ediyor diyemeyiz."

- "Bir kişinin oyu bile önemli"

Geçmiş hükümetlerin vesayet dönemi olduğunu, halkın taleplerinin dikkate alınmadığını dile getiren Elvan, bugün ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, ülkenin menfaatine bütün kararları aldığına işaret etti. Elvan, şöyle konuştu:

"Bize karşı çok ciddi bir mücadele başlattılar. Bu ülkeyi istikrarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Bu ülkeyi işsizler ordusuna, istikrarsız bir adaya dönüştürmek istiyorlar. Partimize ve Başbakanımıza hep birlikte sahip çıkacağız. Hiç fire istemiyoruz. Bakın biz böyle bir süreçten geçiyoruz. Bizler gerçekten bu ülkeyi seviyorsak, bu ülkede bir şeyler yapılmasını, gelişmesini ve kalkınmasını istiyorsak bizim için bir kişinin oyu bile önemli. Çünkü 30 Mart gerçekten Türkiye için yol ayrımı. Ya istikrardan yana olacağız ya da istikrarsızlıktan yana olacağız."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com