Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karaman'da:

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karaman'da:
İstikrar adası olan Türkiye'yi istikrarsız bir adaya dönüştürmek istiyorlar. Zenginleşen Türkiye'yi, fakirleşen bir Türkiye haline dönüştürmek istiyorlar. Özellikle başlatmış olduğumuz mega, dev, büyük projelerimizi engellemeye yönelik bir takım g

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "İstikrar adası olan Türkiye'yi istikrarsız bir adaya dönüştürmek istiyorlar. Zenginleşen Türkiye'yi, fakirleşen bir Türkiye haline dönüştürmek istiyorlar. Özellikle başlatmış olduğumuz mega, dev, büyük projelerimizi engellemeye yönelik bir takım girişimler söz konusu" dedi.

Elvan, çeşitli ziyaretler ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Ermenek ilçesinde esnafla bir süre sohbet etti. Bazı dükkanlarda kendisine yapılan ikramları kabul eden Elvan, ilçe halkıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör ve Belediye Başkan Vekili Ali Çekici'yi makamında ziyaret eden Elvan, bugüne kadar halka verdikleri sözleri hep yerine getirdiklerini, bundan sonra da getirmeye devam edeceklerini söyledi. Elvan, partisinin ilçe başkanlığını ziyaretinde, 2013 yılının mayıs ayından beri AK Parti'yi, hükümeti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı itibarsızlaştırmaya yönelik bir kampanya başlatıldığını dile getirdi.

- "Mega, dev projeler engellenmeye çalışılıyor"

Hem içeriden hem de dışarıdan yürütülen bir kampanya olduğunu ve bu açıdan değerlendirildiğinde 30 Mart seçimlerinin kendileri açısından son derece önem taşıdığını vurgulayan Elvan, "İstikrar adası olan Türkiye'yi istikrarsız bir adaya dönüştürmek istiyorlar. Zenginleşen Türkiye'yi, fakirleşen bir Türkiye haline dönüştürmek istiyorlar. Özellikle başlatmış olduğumuz mega, dev, büyük projelerimizi engellemeye yönelik bir takım girişimler söz konusu" diye konuştu.

- "30 Mart'ta gereken dersi vereceğiz"

"Eğer bu vatanı seviyorsak, bu ülkenin insanını seviyorsak, Türkiye'nin gelişmesini, büyümesini, güçlenmesini istiyorsak hep birlikte geceli gündüzlü çalışacağız" diyen Elvan, şöyle devam etti:

"Bu ülkeyi istikrarsız bir ülke konumuna getirmeye çalışanlara en büyük dersi bizler vereceğiz. Bugüne kadar biz AK Parti olarak halkın sesi olduk. Halkla bütünleştik. Halkın derdi ne ise vatandaşımızın derdi ne ise bizim derdimiz o oldu. Türkiye'de özellikle vesayet rejimine karşı, vesayete karşı dimdik duran Başbakanımız var. Bugüne kadar hatırlayınız, 2002 yılında bize ne tür engeller koydular. Bizim bu engelleri nasıl ve ne şekilde aştığımızı biliyorsunuz. Sizlerin desteğiyle, sizlerin dayanışmasıyla... Başta Başbakanımızın ve sizlerin dimdik duruşuyla sıkıntıları hep birlikte aştık. Onun için çok çalışacağız. 30 Mart'ta inşallah bu içeride ve dışarıda yer alan mihraklara karşı gereken dersi vereceğiz."

Elvan, daha sonra bir otelde düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi.

Muhabir: Metin Bolat
Yayınlayan: Ahmet Kayır

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com