"Ülkemizi gör projesi ile ayağa kaldıracağız"

"Ülkemizi gör projesi ile ayağa kaldıracağız"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Eskişehir İl Başkanı Ahmet Naık Akdoğan, Türkiye'yi GÖR Projesi ile ayağa kaldıracaklarını söyledi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Eskişehir İl Başkanı Ahmet Naık Akdoğan, Türkiye'yi GÖR Projesi ile ayağa kaldıracaklarını söyledi.
Akdoğan parti binasın da yaptığı açıklamada, Türkiye'yi BBP yönetcilerinden başka kimsenin idare edemeyeceğini ifade etti.
Denenmişler güle güle oylar hilal ile gül'e diyen Akdoğan, 12 Haziran seçimlerinde BBp'nin meclise girmesi gerektiğini vurguladı.
İl Başkanı Akdoğan seçim projelerini şöyle açıkladı; 'Bölücü terör ve ahlaki terör suçlularının idamı referanduma götureceğiz. Vatandaşlarımızın mal ve can güvenliğini garanti altına alacağız. Her yer güvenli olacak. Uyuşturucu ve insan kacakçılığı engellenecek. Terörün damarları kurutulacak. Sınır karakollarımız düz arazilere tasınacak. Sınır güvenliğinde kendi uydumuz olacak. Terörle mücadele için özel istihbarat birimi kurulacak. Askerlik 12 aya indirilecek. Her er ve erbaşa asgari ücret ödenecek ve SGK'lı yapılacak. Baba parası gitmeyecek. Yeni bir sivil anayasa yapılacak. 24 saat kesintisiz demokrasi işleyecek. Anayasa mahkemesi yeniden yapılandırılacak. Yargı reformu yapılacak. Kararlar gecikmeyecek. Savcı ile avukat arasında güç eşitliği tesis edilecek. Tüm dokunulmazlıklar kaldırılacak. Memura grevli toplu sozlesmeli sendika hakkı ve emekliye toplu sozlesme hakkı verilecek. Katsayı adaletsizliği sona erecek. YGS ve KPSS gibi sınavlar bağımsız kurulca yapılacak. YÖK, yok edilecek. Liseler üniversiteler devredilecek. Sınavsız üniversitenin önu açılacak. Yüksek lisans ve Doktora muracaatlarında sınav yapılmayacak. Üniversite oğrencilerinin kitaplarını da devlet karşılayacak. Eğitim sistemi yeniden düzenlencek. ALO yolsuzluk hattı kurulacak, yolsuzlukla etkin mücadele edilecek. GIDA denetimi artırılacak. Altın Bankası kurulacak. Kuyumculuk ve madeni rezerv işletmesi birleştirilecek. Büyük alışveriş merkezleri mutlaka şehir dışlarına alınacak. Küçük esnaf desteklenecek. Tıbbi cezaevleri ile mahkumlar uretime dahil edilecek. Nitelikli eleman yetistirilmesi sağlanacak. İşsizlikle mücadele Müsteşarlığı kurulacak. Sözleşmeli üretime geçilerek çiftçiler masa bağlanacak. Sosyal güvence sağlanacak. Açlık sınırı altında ücret verilmeyecek. Asgari ücret açlık sınırının altında olmayacak. Emeklilerin beklediği İntibak Yasası çıkartılarak emekliler rahat yaşatılacak.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com