UltrAslan Volkan'a neden küfür etti ?

UltrAslan Volkan'a neden küfür etti ?
G.Saray'ın en önemli taraftar grubu olan UltrAslan'ın Genel Koordinatörü Oğuz Altay, sarı-kırmızılı taraftarların Arda Turan'a kızgın olduğunu açıkladı.

 Arda'nın gitme hakkı olduğunu; fakat lig ertelendikten sonra G.Saray'dan ayrılma kararı almasının Arda'ya yakışmadığını söyledi.
 

CÜNEYT TANMAN BİZİMLE KONUŞTU
Milli Takım sorumlusu Cüneyt Tanman'ın kendilerinden Emre konusunda yardım istediğini açıklana Altay, 'Bize Emre olumsuz etkileniyor. Bir çare bulun' dedi. Kendilerinin de Emre'yi Kazakistan maçı başta olmak üzere tribünlere çağırdıklarını ve buna da devam ettiklerini söyledi.

VOLKAN SELAM BİLE VERMEDİ
Altay, milli maçlarda Volkan Demirel'e edilen küfürlerle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: Volkan'a Almanya maçından önce tezahürat yapıldı, tribünlere çağrıldı. Fakat Volkan bırakın elini sallamayı, başını bile çevirip o taraftara selam vermedi. Taraftarın ona verdiği mesajı cevaplamadı. Seyirci de ona bu tepkiyi gösterdi. Oradaki taraftarların Volkan'ın selamına ihtiyacı yok ama futbolcu da taraftara doğru mesajı vermeli.


15 YENİ ÜNİVERSİTE DAHA GELİYOR
Oğuz Altay, 95 üniversitede UltrAslan yapılanması olduğunu 15 yeni üniversitede de hazırlıkların tamamlandığını açıkladı. Önümüzdeki yıl hedeflerinin 120 üniversite olduğunu duyurdu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com